A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II Źródło: .

Rodzina królewska nie ma chwili wytchnienia. Brytyjska monarchia znów znalazła się na językach mediów za sprawą decyzji, która właśnie została podjęta. Okazuje się, że wnuk królowej Elżbiety II postanowił się rozwieść.

Rodzina królewska razem ze wszystkim jej członkami nieustannie pojawia się na pierwszych stronach gazet. Nie tylko Brytyjczycy są zaciekawieni tym, co dzieje się w życiu monarchii, ale i wszyscy na całym świecie. Plotki nie cichną, a kolejne zdarzenia zaskakują jeszcze bardziej. Tym razem pojawiła się informacja o rozwodzie. 

Rodzina królewska w obliczu kolejnego niespodziewanego wydarzenia

Od kiedy Meghan Markle z mężem, księciem Harrym, postanowili zrezygnować z obowiązków płynących z przynależności do rodziny królewskiej, media i społeczeństwo zaczęły się jeszcze bardziej interesować życiem członków brytyjskiej monarchii. Decyzja Meghan i Harry'ego wzbudziła wiele kontrowersji, jednak z czasem cała afera przycichła. 

Teraz jednak rodzina królewska musi się przyszykować na to, że znowu pojawi się wzmożone zainteresowanie ich życiem. Okazuje się, że wnuk Elżbiety II postanowił wziąć rozwód. Chyba nikt się nie spodziewał, że do niego dojdzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Będzie rozwód. Rodzina królewska unika komentarza 

Po 12 latach małżeństwa Peter Phillips i jego żona Autumn zdecydowali się na rozwód. Wnuk Elżbiety II poślubił ukochaną w 2008 roku i od tego czasu para doczekała się dwójki pięknych córek, Savannah i Isli. Para nie podała do wiadomości publicznej powodu rozstania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Liszowska bez stanika! Gwiazda pokazała się bez bielizny i makijażu. Piękna?
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Rodzina Królewska nie wydała oficjalnego stanowiska w sprawie rozwodu Petera Phillipsa. Pojawiły się informacje, że królowa Elżbieta II była wyjątkowo zasmucona wiadomością o rozwodzie wnuka, zwłaszcza w zaistniałych okolicznościach, kiedy brytyjska monarchia zaliczyła serię wpadek związanych ze sprawą Meghan Markle, księcia Harry'ego czy skandalu z księciem Andrzejem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka żołądka. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Świetna wiadomość dla kibiców skoków. Będą mogli wejść na skocznię zupełnie za darmo
  3. Pedofil zaatakował 11-latkę. Załatwiła go w najlepszy sposób, mężczyzna do końca życia będzie odczuwał ból na samą myśl
  4. Tomasz Stockinger walczy z poważną chorobą. Wypłynęły nowe informacje, sytuacja jest wyjątkowo napięta
  5. Najpierw zgwałcił swoją córeczkę, później jej koleżankę. Ujawniono, jak haniebnych czynów dopuścił się 41-letni Polak

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News