Rodzina królewska ukrywa straszną prawdę o stanie księcia Filipa? Mąż królowej Elżbiety nie pojawił się na jej urodzinach

Rodzina królewska ukrywa straszną prawdę o stanie księcia Filipa? Mąż królowej Elżbiety nie pojawił się na jej urodzinach Źródło: twitter/Kensigton Palace

Rodzina królewska świętowała ostatnio urodziny królowej, jednak niezwykle ważnej osoby zabrakło podczas celebracji. Książę Filip nie pojawił się na obchodach, a wszystko spowodowane może być jego złym stanem zdrowia. Padły głosy, zgodnie z którymi rodzina królewska ukrywa przed światem straszną prawdę.

Rodzina królewska celebrowała ostatnio wyjątkową uroczystość - monarchowie wzięli udział w kolejnych obchodach urodzin królowej Elżbiety II. Oczywistym jest, że podczas tak ważnego święta, wszyscy spędzili czas razem pozując przed kamerami oraz machając do swoich fanów. Największym zaskoczeniem jednak był fakt, że na uroczystościach ani na moment nie pojawił się mąż królowej, książę Filip. Z uwagi na jego wiek, wszyscy zaczęli martwić się, czy z jego stanem zdrowia na pewno wszystko jest w porządku, a rodzina królewska nie ukrywa przed światem strasznej prawdy.

Wielka Radość w Pałacu. Rodzina królewska świętuje urodziny królowej 

W minioną sobotę głowa Wielkiej Brytanii obchodziła swoje 93. urodziny, dlatego - jak co roku - cała rodzina królewska zebrała się na balkonie, by podziwiać paradę Trooping the Colour. Najlepiej bawili się oczywiście ci najmłodsi, co z wielkim optymizmem podziwiali wszyscy Brytyjczycy. Ich uwagę zwrócił jednak jeszcze jeden, bardzo zaskakujący, ale i niepokojący fakt: książę Filip nawet na moment nie pojawił się na urodzinach swojej własnej żony.  

Książę Filip nie świętuje z rodziną. Stan jego zdrowia się pogorszył? 

Nieobecność księcia Filipa podczas obchodów strasznie zaniepokoiła wszystkich zebranych pod Pałacem. Jak wiadomo, monarcha ma już prawie 98 lat, jednak poddani są świadomi, że książę nie opuściłby takiej okazji z błahego powodu. Pojawiły się głosy, że powodem było jego złe samopoczucie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zapewne zdecydowana większość poddanych wie, że w 2017 roku mąż królowej zdecydował się zrezygnować z życia publicznego i od tego czasu zaczął funkcjonować nieco na uboczu. Jego decyzja nie była dla nikogo dużym zaskoczeniem, bowiem z uwagi na swój wiek książę zapewne zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi, których nie chce wywlekać na światło dzienne.

Jak się okazało, 97-latek postanowił żyć według własnych zasad i nie zważać przy tym na okoliczności. Książę Filip zadecydował, że każdego ranka będzie sprawdzał jak się czuje, a w momencie, gdy jego samopoczucie nie będzie najlepsze, przez cały dzień pozostanie w domu oddając się własnym przyjemnościom.

Najprawdopodobniej tak też było tego wyjątkowego dnia - nieobecność księcia była spowodowana problemami zdrowotnymi, lecz nikt nie chce ujawnić żadnych szczegółów w mediach. Choć rodzina królewska nie zabrała w tej sprawie głosu, ani udzieliła oficjalnego komentarza, zdecydowana większość nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jakie wykształcenie ma Robert Janowski? Skończył jedne z NAJCIĘŻSZYCH studiów! Zdębiejecie, gdy się dowiecie jakie!
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel! 
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News