Królowa Elżbieta II zwołała pilną naradę. Poruszenie na Wyspach, nikt nie wie czego oczekiwać

Królowa Elżbieta II zwołała pilną naradę. Poruszenie na Wyspach, nikt nie wie czego oczekiwać Źródło: youtube.com

Rodzina królewska stanęła przed ogromnym problemem, wydaje się, że dość trudnym do rozwiązania. Najważniejsze, to wyjść z tego wszystkiego z twarzą - ogromnie na tym zależy Elżbiecie II. Narada trwa i na pewno nie skończy się na jednej.

Rodzina królewska zdecydowała, a raczej królowa Elżbieta II - pilna narada miała miejsce dziś, 9 stycznia w Pałacu Buckingham. Wszyscy dwoją się i troją, by jakoś zapanować nad kryzysem. Wydaje się, że już wszystko stracone, jednak przedstawiciele rodziny królewskiej starają się załagodzić sytuację przed mediami.

Rodzina królewska musiała być mocno zaskoczona decyzją książąt Sussex

Dopiero niedawno książę Harry wspólnie z Meghan Markle ogłosili w oficjalnym oświadczeniu, że nie chcą już być częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. Oboje zrezygnowali z tzw. funkcji bycia starszymi członkami rodziny. Ich decyzja była uargumentowana tym, że bardzo chcieliby uzyskać "niezależność finansową od instytucji", a także są przygotowani na rozpoczęcie "nowego, progresywnego rozdziału" w swoim życiu.

Jak się okazuje, poważną decyzję książę Harry przedyskutował jedynie z Meghan Markle, ale nie z resztą rodziny królewskiej, w tym m.in. ze zdezorientowaną królową Elżbietą II. Małżeństwo tak naprawdę wszystkich postawiło przed faktem dokonanym. Stąd nagła decyzja nestorki rodziny królewskiej - w trybie pilnym zwołała posiedzenie na temat książąt Sussex.

Nie wiadomo jeszcze, co w takiej sytuacji postanowi Elżbieta II. Cała sprawa mocno nią poruszyła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Królowa zwołała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich i zleciła im wymyślenie wykonalnej strategii i nowych ról dla księcia i księżnej Sussex w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni - powiedziała osoba, która jest korespondentem "Daily Mail". Co ciekawe, zanim doszło do zgromadzenia, przedstawiciele Pałacu Buckingham ogłosili, że "na wszystko potrzeba czasu" - decyzja o porzuceniu swoich tytułów i rodziny królewskiej to jednak procedura, która musi "trwać swoje".

Dzisiaj grzeje: 1. Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

- Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu - oświadczyli doradcy królowej Elżbiety. Jaki będzie efekt nagłych i tajnych narad oraz rozmów, tego dowiemy się wkrótce. Na tę chwilę możemy jedynie liczyć na zdawkowe, lakoniczne informacje. Na pewno rodzina królewska lub książęta Sussex wygłoszą oświadczenie na temat tego, co postanowiono.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News