W brytyjskiej rodzinie królewskiej odbył się gejowski ślub. Wyszło na jaw, jak zareagowała na to królowa Elżbieta

W brytyjskiej rodzinie królewskiej odbył się gejowski ślub. Wyszło na jaw, jak zareagowała na to królowa Elżbieta Źródło: youtube.com/ TheTalko

Rodzina królewska skrywa wiele sekretów, którymi nie chce dzielić się z opinią publiczną. Jednym z nich jest gejowskie małżeństwo arystokraty z ukochanym mężczyzną. Wiemy, jak zareagowali przedstawiciele dworu, a także sama królowa Elżbieta II.

Rodzina królewska nie od dzisiaj wzbudza wielkie emocje wśród Brytyjczyków, ale także jej miłośników na całym świecie. Mimo wielkiej powagi i autorytetu, monarchia skrywa kilka sekretów, które nie zawsze opuszczają pałacowe korytarze. Jak się okazuje, jeden z członków rodziny jest biseksualistą, który zdecydował się na sformalizowanie swojego małżeństwa z innym mężczyzną. Wiemy, jak zareagowała cała rodzina oraz sama królowa Elżbieta II.

Rodzina królewska skrywała ten sekret od lat. Znany arystokrata biseksualistą

Arystokratą, który przyznał się do swojego gejowskiego ślubu, jest lord Ivar Mountbatten. Kuzyn Elżbiety II, który przez 16 lat był mężem Penny Mountbatten, nie krył przed swoją żoną swojej orientacji seksualnej. Kobieta akceptowała ten stan rzeczy, chociaż w małżeństwie wielokrotnie wybuchały z tego powodu kłótnie. W końcu, po 16 latach, Mountbattenowie rozwiedli się ze sobą, a Ivar postanowił kolejny raz poszukać szczęścia w miłości, lecz tym razem z mężczyzną.

Na zauroczenie nie musiał długo czekać. Po swoim rozwodzie wyjechał na wczasy, aby pozbierać myśli po zakończonym związku. Arystokrata poznał w Szwajcarii Jamesa Coyla, z którym bardzo szybko połączyła go namiętność i miłość. Po ledwie trzech tygodniach znajomości Ivar przedstawił swojego ukochanego rodzinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina o związku Ivara

O ile lady Penny zaakceptowała związek swojego byłego męża i darzy go wielką sympatią, o tyle reszta osób bliskich Mountbattenowi nie patrzy dość przychylnie na relację. Arystokrata wyznał, że jego ciocia - królowa Elżbieta II, nigdy nie pogratulowała mu małżeństwa, jak też go nawet nie skomentowała.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Oni naprawdę o tym nie mówią. Chodzi mi o to, że członkowie rodziny królewskiej nie dogadują się zbyt dobrze. Mój partner jeszcze nie poznał królowej – wyznał lord w rozmowie z magazynem Tatler.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródł: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News