Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca

Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca Źródło: pikio.pl

Rodzina królewska przekazała bardzo smutna wiadomość. W podanym dzisiaj komunikacie w brytyjskiej prasie znaleźć możemy nekrolog jednej z arystokratek, która przed tygodniem zakończyła swoje życie. Jej pogrzeb, zaplanowany na 20 lipca, przyciągnie najważniejsze osoby w kraju, w tym samą królową Elżbietę II.

Rodzina królewska poinformowała ze smutkiem o śmierci jednej z arystokratek. Swoje życie w wieku 90 lat zakończyła teściowa księżnej Anny - Barbara Alison Laurence. Kobieta, która była dobrą przyjaciółką królowej Elżbiety, od dłuższego czasu zmagała się z poważnymi chorobami, a jej wiekowość przeszkadzała w dobrym leczeniu. Uroczystości pogrzebowe, przewidziane na 20 lipca skupią wszystkich, najważniejszych przedstawicieli familii.

Rodzina królewska w żałobie. Barbara Alison Laurence nie żyje

O śmierci arystokratki poinformowało dzisiaj The Telegraph, które opublikowało oświadczenie księżnej Anny i jej męża Timothy'ego Laurence'a mówiące o śmierci teściowej córki królowej Anglii.

- Była ukochaną wdową po Guyu i wspaniałą matką dla swoich synów, Jonathana i Tima – czytamy w The Telegraph.

Rodzina zaznaczyła, że informacja o śmierci jest podana z tygodniowym z szacunku dla pogrążonej w żałobie rodzinie, która nie może sobie poradzić po śmierci zmarłej. Odejście Laurence jest wielkim ciosem przede wszystkim dla Timothey'ego, który od lat próbował leczyć swoją matkę. Mimo że kobieta jeszcze do niedawna pokazywała się publicznie i brała czynny udział w życiu rodziny królewskiej, to ostatnie lata przed śmiercią miały być ciężkim doświadczeniem dla księżnej Anny i jej męża, który nie mógł pogodzić się z nadchodzącym odejściem matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uroczystości przyciągną rodzinę królewską

Swój udział w ceremonii jak na razie potwierdziła księżna Anna z dziećmi, a mówi się także dużo o udziale Elżbiety II, która mimo napiętego harmonogramu najprawdopodobniej zdecyduje się towarzyszyć bliskiej przyjaciółce w ostatniej drodze.

Wszyscy fani rodziny królewskiej, którzy chcieliby wziąć udział w ceremonii, będą musieli jednak uszanować prośbę rodziny o zachowanie prywatnego charakteru uroczystości. Krewni zmarłej prosiła także, by nie wysyłać kwiatów, a równowartość wieców wydać na cele charytatywne, zgodnie z ostatnią wolą denatki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono prawdziwe imię Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  2. Legendarny muzyk Budki Suflera walczy z PRZERAŻAJĄCYM rakiem! Jest bardzo źle. Zespół prosi wszystkich o modlitwę
  3. Z tą miksturą schudniesz nawet 3 kilogramy w tydzień. Potrzebne produkty na pewno masz w domu, ta dieta powala
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały
     

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News