Meghan Markle pierwszy raz pokazała się publicznie po porodzie. Przyćmiła urodą całą rodzinę królewską

Meghan Markle pierwszy raz pokazała się publicznie po porodzie. Przyćmiła urodą całą rodzinę królewską Źródło: screen shot z youtube.com / BBC News

Rodzina królewska jest dumna z Archiego Harrisona, który przyszedł na świat zaledwie kilka tygodni temu. Jest oczkiem w głowie swojej mamy, która skupia się obecnie głównie na jego wychowaniu. To dlatego od dłuższego czasu nie było jej widać w mediach. W końcu jednak przydarzyła się specjalna okazja ku temu, aby zaprezentować się publicznie. Księżna w trakcie urodzin Elżbiety II wyglądała zjawiskowo.

Rodzina królewska świętowała ostatnio urodziny królowej Elżbiety II, które obchodzili wszyscy Brytyjczycy. Podczas uroczystości to nie ona jednak była w centrum uwagi, a Meghan Markle, która dopiero drugi raz od porodu pokazała się publicznie. Zgromadzeni nie mogli oderwać od niej oczu. Wyglądała cudownie.

Rodzina królewska świętowała urodziny królowej Elżbiety II. Meghan Markle wzięła udział w uroczystościach

Meghan Markle w końcu pokazała się publicznie. Po porodzie tylko raz pojawiła się na konferencji w towarzystwie księcia Harry'ego, aby odpowiedzieć na kilka pytań reporterów. Następnie, tuż po krótkim wystąpieniu, księżna wróciła do pałacu i od tamtej pory nie pokazywała się już publicznie. Wzięła jednak udział w uroczystościach związanych z urodzinami królowej Elżbiety.

Meghan na uroczystość przybyła w karocy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na urodziny przyjechała razem z księciem Harry'm w karocy. Użytkownicy zachwycali się jej ubiorem, a także dopisującym Markle humorem. Widać, że przez poród księżna nieco przytyła, ale wcale nie odebrało jej to jej piękna, a wręcz dodało uroku. Spostrzegawczy użytkownicy sieci zwrócili jednak uwagę na jej delikatnie pogrążone oczy. W końcu lekkie zmęczenie w tej sytuacji jest jak najbardziej uzasadnione. W końcu Markle jest pełnoetatową mamą. Swoją obecnością przyćmiła jednak wszystkich wokół. Jej uśmiech był niesamowitą ozdobą, a także wywoływał wielką radość wśród obserwatorów i uczestników spotkania.

Jak twierdzą internauci książę Harry wcale nie odstawał wyglądem. Na urodziny Elżbiety II założył elegancki mundur Blues and Royals, w którym jak zwykle prezentował się niezwykle przystojnie. Internautki były pod wrażeniem jego stylu.

(screen BBC)

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu