Zapomnijcie o Meghan Markle. Wielka gwiazda, która niedawno była najseksowniejszą kobietą Ziemi, z hukiem dołącza do rodziny królewskiej

Zapomnijcie o Meghan Markle. Wielka gwiazda, która niedawno była najseksowniejszą kobietą Ziemi, z hukiem dołącza do rodziny królewskiej Źródło: wikipedia/Carfax2

Rodzina królewska zyska nowego członka i Meghan Markle już nie będzie wśród swoich bliskich największą gwiazdą. Do rodziny wejdzie jeszcze ciekawsza postać, która niedawno zyskała tytuł najseksowniejszej kobiety na Ziemi.

Rodzina królewska znowu może szykować kreacje na wielkie wydarzenie. Niebawem jej członkowie mogą spodziewać się kolejnego iście królewskiego ślubu. Do najważniejszej rodziny brytyjskiej dołączy wielka gwiazda, dużo większego formatu niż sama Meghan Markle. Kobieta, która została ostatnio okrzyknięta najseksowniejszą kobietą na Ziemi wkroczy z wielkim hukiem na salony.

Rodzina królewska zyska kolejną piękną twarz 

Brat księżnej Kate oświadczył się swojej niesamowicie pięknej partnerce. James Middleton i Alizee Thevenet poinformowali o tym wydarzeniu na koncie na Instagramie. Szczęśliwa para zaprezentowała zdjęcie, na którym widać pierścionek zaręczynowy i dwoje zakochanych w sobie ludzi. Warto dodać, że oboje są bardzo atrakcyjni.

- Powiedziała “OUI” (tak). Nasz sekret został upubliczniony, ale nie możemy być bardziej szczęśliwsi, mogąc podzielić się tym newsem - podpisał zdjęcie James.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oczywiście pod zamieszczonym zdjęciem nie mogło zabraknąć lawiny pozytywnych komentarzy. Fani rodziny królewskiej już zacierają ręce na zbliżającą się ceremonię. Zastanawiają się, czy nadchodzący ślub będzie równie zjawiskową uroczystością jak na przykład ślub Pippy Middleton.

Kim jest śliczna narzeczona Jamesa?

Alizee Thevenet pracuje jako analityk finansowy w bardzo prestiżowej londyńskiej firmie City. Obecnie mieszka w Londynie, a z pochodzenia jest Francuzką. Na przestrzeni ostatnich lat mieszkała w sześciu różnych krajach. Można się więc spodziewać, że razem z Jamesem niedługo będą zamieszkają w Londynie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po wyczerpującej walce z chorobą

2. Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy
 

Ich relacja budziła niemałe kontrowersje ze względu na pochodzenie Alizee. Jak wiadomo Francuzi i Brytyjczycy nie są największymi przyjaciółmi. Jednak po czasie otrzymali oni błogosławieństwo od całej rodziny i ich związek został w pełni zaakceptowany. Śliczna Alizee bez obaw może teraz wkraczać w szeregi rodziny królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W pośpiechu wycofują skażone mięso. ZABIŁO już 5 osób!
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. 1996 r.: Najtragiczniejsza katastrofa lotnicza w historii! Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu i eksplodowały, na pokładach były setki osób 
  4. Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku widząc to w TV", "Po pijaku ustalali"
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło: jastrząbpost

 

Następny artykuł