Brytyjskie tabloidy twierdzą, że na kolację Kate i Williama przyszła jego kochanka. "To romans, każdy o nim wie"

Brytyjskie tabloidy twierdzą, że na kolację Kate i Williama przyszła jego kochanka. "To romans, każdy o nim wie" Źródło: Youtube/ODN

Rodzina królewska przeżywa kolejny dramat. Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia na temat romansu księcia Williama i poważnego kryzysu w jego małżeństwie z Kate. Na ostatnim bankiecie zachowanie pary tylko utwierdza w przekonaniu, ze nie jest między nimi dobrze.

Rodzina królewska po raz kolejny zmaga się z plotkami na temat ich życia prywatnego. Od miesięcy co chwilę pojawiają się doniesienia na temat kryzysu w małżeństwie Kate i Williama. W ostatnich dniach zachowanie tej pary wskazuje na, że nie są to tylko pomówienia.

Rodzina królewska walczy z doniesieniami o romansie Kate i Williama 

Kate i William uchodzili od lat za przykład idealnego małżeństwa. Poznali się, gdy byli jeszcze na studiach i podobno od razu się w sobie zakochali. Przez lata tworzyli burzliwy związek, kilkakrotnie się rozstawali. Musieli także przekonać królową do tego, aby ich zaakceptowała. W końcu w 2011 roku wzięli ślub i doczekali się trojga dzieci: Georga, Charlotte i Louisa. 

Jak się okazuje ich małżeństwo nie jest tak idealne, a zaczęło się psuć jeszcze przed ślubem. Podejrzewa się bowiem, że William zaczął zdradzać Kate na długo przed ceremonią. Na dodatek jego kochanką miała być Rose Hanbury, najlepsza przyjaciółka Kate. Tak przynajmniej przypuszczają brytyjskie serwisy plotkarskie i tabloidy.

Pałac dementuje te plotki i podtrzymuje, że ich małżeństwo ma się dobrze. Ostatnimi czasy wielokrotnie są fotografowani w czasie wspólnych aktywności z  uśmiechami na twarzy. Jednak niewiele osób wierzy, że w tych doniesieniach jest choć ziarno prawdy. 

Kate siedziała przy jednym stole z kochanką Williama

Rose Hanbury, czyli domniemana kochanka Williama, już nie jest przyjaciółką Kate. Panie przestały ze sobą rozmawiać, a wieść o tym szybko obiegła świat. Wszyscy niemal jednogłośnie stwierdzili, że jest to potwierdzenie romansu i znajomość zakończyła się bo patrzenie na kochankę męża było dla Kate zbyt bolesne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Tak, to jest romans (...) Każdy o nim wie – stwierdził na Twitterze dziennikarz Giles Coren, który relacjonuje życie rodziny królewskiej.

Niedawno panie miały okazję się spotkać podczas kolacji organizowanej przez królową Elżbietę II na cześć przyjazdu Donalda Trumpa. Byłe przyjaciółki zostały posadzone przy jednym stole i musiały wytrzymać kilka godzin w nieręcznej atmosferze. Świadkowie tego zdarzenia dodali także, że niepokojące było zachowanie Williama i Kate. Praktycznie ze sobą nie rozmawiali ani się nie dotykali. Przy stole to Rose siedziała bliżej księcia niż jego żona. Można było zatem uznać, że to dwie obce osoby, a nie małżeństwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Na temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News