20 lat usługiwała królowej Elżbiecie. Zdradziła fakty z jej życia, które bardzo zaskakują

20 lat usługiwała królowej Elżbiecie. Zdradziła fakty z jej życia, które bardzo zaskakują Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Rodzina królewska wciąż skrywa wiele tajemnic, a wiele z nich z pewnością nigdy nie ujrzy światła dziennego. Co czas napływają do mediów pogłoski o zaskakujących faktach, które budzą wiele emocji nie tylko wśród Brytyjczyków, ale ludzi na całym świecie. Tak jest i tym razem.

Brytyjska rodzina królewska nie słabnie na sile jeżeli chodzi o popularność i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kolorowa prasa z całego świata rozpisuje się już nie tylko w kwestiach politycznych monarchów, ale również odnosząc się do ich życia codziennego czy chcąc poznać zwyczaje panujące w Pałacu. Wiele faktów wypłynęło nie tylko spod pióra samych dziennikarzy, ale i pracowników, którzy mieli tę szansę służyć u boku samej królowej. 

Jakie fakty skrywa rodzina królewska? Pracownica królowej zdradziła bardzo wiele 

Na temat całego rodu monarchów czy też samej królowej Elżbiety II powstało już wiele książek, w których dokładniej opisano ich życie. Niedawno ukazała się kolejna "The Other Side of the Coin: The Queen, The Dresser, and the Wardrobe", której autorką jest szefowa garderobianych królowej, Angela Kelly, ta sama, która napisała wcześniej "Dressing the Queen". 

W swojej kolejnej twórczości zdradziła jeszcze więcej faktów na temat monarchini i tego, jak wygląda jej codzienność, nawiązując nie tylko do samej jej garderoby. Kelly może poszczycić się 20-letnim stażem u boku królowej, dlatego zdążyła poznać ją od zupełnie innej strony, niż każdego dnia widzą ją poddani. Informacje przekazane przez autorkę zaskakują fanów rodziny  królewskiej na całym świecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzina królewska o tym nie mówi

Jak wiadomo, królowa codziennie odwiedza rozmaite instytucje, a każda z wizyt wymaga od niej nowego stroju, co niesie za sobą liczne przymiarki, czego ta wprost nienawidzi. To jednak nie jedyna rzecz, bowiem jak opisała Angela, Elżbieta II nienawidzi również ciągłego stania w czasie przemówień czy niedotykania oparcia krzesła podczas oficjalnych wydarzeń. Mimo to za każdym razem odznacza się nienaganną prezencją i zachowuje powściągliwość, by godnie reprezentować kraj. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Kolejnym z pośród wielu faktów jest to, że królowa nie sypia wcale z ogromnej sypialni, która spokojnie mogłaby zostać oddzielnym mieszkaniem. Monarchini sypia w niewielkim pokoju, liczącym zaledwie około 5 na 4 metry kwadratowe. Co więcej, ponoć każdego poranka budzi ją muzyk grający na szkockich dudach. Ponadto, choć często może być ciężko to dostrzec, królowa odznacza się niebywałym poczuciem humoru i uwielbia dowcipy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka 
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

Źródło: styl 

Następny artykuł