Wszystko się nagrało! Wpadka Trumpa w obecności Elżbiety II, już tego nie ukryje

Wszystko się nagrało! Wpadka Trumpa w obecności Elżbiety II, już tego nie ukryje Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Rodzina królewska kilka dni temu ugościła w swoim pałacu Donalda Trumpa. Dla nikogo zapewne nie było zaskoczeniem, że spotkanie było pełne bogactw, wykwintności oraz przemówień. Jedno z nich wygłosiła sama królowa Elżbieta II i to właśnie w tym momencie, prezydent Stanów Zjednoczonych popełnił straszliwą gafę. Ku jego nieszczęściu, wszystko zostało nagrane, a potem szybko trafiło do sieci.

Rodzina królewska spotkała się ostatnio z prezydentem USA, oczywiście na tle politycznym. Wszystko odbyło się w bardzo hucznym stylu, zatem nie zabrakło licznego grona fotoreporterów. Nie ulega wątpliwością, że w takich chwilach, każdy stara się bacznie pilnować swojego zachowania, by nic nie zostało obrócone na jego niekorzyść. Donald Trump najwyraźniej na chwilę o tym zapomniał  - zaliczył wpadkę, którą od razu wychwyciły kamery.  

Rodzina królewska na spotkaniu z prezydentem USA. Donald Trump popełnia straszną wpadkę 

Kilka dni temu, Donald Trump zagościł w Pałacu Kensington w Wielkiej Brytanii, gdzie mógł osobiście porozmawiać z licznym gronem monarchów. Oczywistym jest, że tego typu spotkanie, nie mogło obejść się bez uroczystego przemówienia królowej Elżbiety, na które wiele osób niecierpliwie czekało. Wszystko wskazuje na to, że prezydent USA był zmuszony czekać na nie bardzo długo, co strasznie go zmęczyło. 

Niedługo po spotkaniu, media obiegło nagranie, które rzuca na Trumpa nie najlepsze światło. Widać na nim, jak podczas przemówienia królowej, ten staje się coraz bardziej znużony. Choć początkowo wydaje się naprawdę wsłuchany w jej słowa, z każdą sekundą jego oczy staja się coraz cięższe i ciężko było mu powstrzymać opadające powieki.

Po krótkiej chwili widzimy, że zupełnie uległ swojej senności i najwyraźniej na sekundę udało mu się usnąć, jednak opadająca głowa, szybko go wybudziła. Rozkojarzony Trump szybko otworzył oczy i dyskretnie rozejrzał się dookoła, by skontrolować, czy aby ktoś nie zauważył takiego faux pas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Media żyją wpadką Trumpa. Okazuje się, że było ich więcej 

Nagranie z prezydentem w roli głównej szybko obiegło Internet, gdzie spotkało się z krytyką ze strony innych. Wiele osób stwierdziło, że Trump swoim zachowaniem przekroczył wszelkie normy i powinien się tego wstydzić. Co więcej, okazało się, że ni była to jego jedyna wpadka, bowiem prezydent na chwilę zapomniał najwidoczniej o królewskiej etykiecie i poklepał Elżbietę II po ramieniu. Takiej kumulacji wpadek zapewne świat długo mu nie zapomni. 

(screenshot Twitter/kate_danby)

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów 

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News