Kolejni zakażeni w rodzinie królewskiej. Księżniczka zmartwiona stanem zdrowia bliskich

Kolejni zakażeni w rodzinie królewskiej. Księżniczka zmartwiona stanem zdrowia bliskich Źródło: flickr.com Jon's pics

Rodzina królewska podczas epidemii koronawirusa nie może spać spokojnie. Księżniczka niepokoi się stanem zdrowia swoich bliskich, są w grupie ogromnego ryzyka.

Rodzina królewska nie może uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Wszyscy stoją w obliczu zagrożenia zakażeniem koronawirusem. Księżniczka ma nadzieję, że bliska jej osoba przeżyje.

Rodzina królewska drży o ich zdrowie i życie

Księżniczka szczerze niepokoi się stanem zdrowia swojego teścia. Eugenia, wnuczka Elżbiety II i córka księcia Andrzeja, która jest 10. w kolejności do tronu, poważnie traktuje wszelkie doniesienia o koronawirusie nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i w swojej rodzinie. Jeszcze nie tak dawno uwaga wszystkich mediów skupiła się na księciu Karolu i księżnej Camilli. Okazało się, że syn królowej Elżbiety II jest zakażony, jednak już udało mu się wrócić do zdrowia, oficjalnie zakończył kwarantannę. Pech nie omija rodziny królewskiej i zaatakował kolejnego mężczyznę w grupie ryzyka.

Teść księżniczki Eugenii, 71-letni George Brooksbank, przeszedł test na koronawirusa, który dał wynik pozytywny. W poważnym stanie znajduje się w szpitalu. Lekarze pocieszają wszystkich, że mimo to jego stan jest stabilny. Z kolei żona teścia księżniczki również nie czuje się najlepiej, jednak na tę chwilę przebywa w izolacji w domu. Kiedy będą przesłanki ku temu, by została hospitalizowana, natychmiast do tego dojdzie.

Sytuacja w Wielkiej Brytanii nie napawa optymizmem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To traumatyczny czas dla Jacka i Eugenie. George jest bardzo chory, ale cała rodzina jest zmotywowana, by mu pomóc. Są też niezmiernie wdzięczni za wspaniałą opiekę, jaką otrzymał. Myślą o wszystkich innych rodzinach, które w tym czasie zostały podobnie dotknięte - mówi przyjaciel rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Wielka Brytania nadal walczy z koronawirusem. Na tę chwilę (13:30, 04.04.2020) odnotowano tam aż 38 168 zakażonych osób. Liczba zgonów przewyższyła łączną liczbę zgonów w Chinach: zmarło 3 605 Brytyjczyków. 135 z nich uważa się za wyzdrowiałych. Niestety, Minister Zdrowia Matt Hancock twierdzi, że w święta wielkanocne kraj czeka szczyt zgonów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News