Rodzina królewska w żałobie. Nie żyje uwielbiana księżniczka

Rodzina królewska w żałobie. Nie żyje uwielbiana księżniczka Źródło: Pikio.pl

Rodzina królewska poinformowała dziś o śmierci uwielbianej księżniczki. Kobieta zmarła w tragicznych okolicznościach, umierała przez wiele dni. Cały naród pogrążył się w żałobie po śmierci charyzmatycznej córki pary królewskiej. Księżniczka znana była nie tylko z błękitnej krwi, ale także z licznych ról filmowych i występach w programach telewizyjnych.

Dzisiejszego poranka media obiegła informacja o jednej z uwielbianych członkiń rodziny królewskiej. Księżniczka zmarła na wskutek poważnego wypadku komunikacyjnego. Obrażenia były bardzo poważne, lekarze nie mieli dobrych wiadomości dla najbliższych kobiety. Księżniczka spędziła w szpitalu wiele tygodni. Personel medyczny nie ustawał w heroicznej walce o jej życie. Niestety, nie udało się jej pomóc. Odeszła dziś, we wczesnych godzinach porannych.

Rodzina królewska poinformowała o śmierci księżniczki

Francuska księżniczka, Hermine de Clermont-Tonnerre, 1 czerwca bieżącego roku uległa groźnemu wypadkowi podczas jazdy na motocyklu. Na skutek poważnych obrażeń kobieta zapadła w śpiączkę, która trwała przez kilka tygodni. Po blisko miesiącu spędzonym w szpitalu, odeszła w towarzystwie rodziny. O śmierci członkini rodziny królewskiej, poinformował jej wieloletni partner, były mąż i ojciec dzieci księżniczki, Alastair Cuddeford, w oficjalnym komunikacie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Hermine opuściła nas w ten piątek o 10:45 po miesiącu śpiączki w szpitalu Kremlin-Bicêtre, po tragicznym wypadku motocyklowym. Umarła otoczona całą rodziną - napisał mężczyzna.

Hermine de Clermont-Tonnerre była jedynym dzieckiem jedenastego księcia z Clermont-Tonnerre, Charlesa Henri i jego małżonki Anne Moranville. Przez wiele lat pracowała jako stylistka w domu mody Christiana Diora. Była także przedsiębiorcą - niedawno otworzyła agencję komunikacji i wydarzeń. Prywatnie, wspólnie z partnerem, wychowywała dwoje dzieci, Allegrę i Calixtę.

Dzisiaj grzeje: 1. Świetna wiadomość dla wielu Polaków. Nagle podjęto decyzję, wszystko zacznie się 10 lipca

2. Tragiczna wiadomość obiegła media. 13-latek zginął na oczach swojej rodziny

Kobieta była także bardzo aktywna w świecie show-biznesu. Wystąpiła w kilku francuskich produkacjach filmowych, między innymi: "Riches, belles, etc." i "3 zeros". We Francji znana była z imprezowego stylu życia. W chwili śmierci miała zaledwie 54 lata. Jej odejście jest ogromną stratą dla rodziny królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)
  3. Niestety, zmarł wyjątkowy człowiek i wielki Polak. Bardzo smutne informacje potwierdził prezydent Tarnobrzega
  4. Agnieszka Chylińska pokazała matkę. Prawda o ich relacji wyciska łzy z oczu
  5. Niestety, potwierdziły się bardzo smutne informacje. Nie żyje Kazimiera Łagan
  6. Piekło Ewy trwało dwa lata. Mąż trzymał ją w piwnicy, ciężko uwierzyć w rzeczy, których doświadczyła

Źródło: Fakt

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News