Dziecko na zgodę? Zaskakujące doniesienia o ciąży księżnej Kate

Dziecko na zgodę? Zaskakujące doniesienia o ciąży księżnej Kate Źródło: screen/YouTube/Global News

Rodzina królewska miała w ostatnim czasie wiele problemów. Dotyczyły one między innymi kłótni księcia Williama z jego żoną. Brytyjska prasa opublikowała szokujące doniesienia dotyczące księżnej Cambridge.

Rodzina królewska w ostatnich miesiącach przechodziła przez wiele kryzysów. Ich powody były bardzo różne. Część z nich dotyczyła nadchodzącego wielkimi krokami porodu księżnej Meghan, a część kłótni pomiędzy Kate Middleton a księciem Williamem. Niespodziewane doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazywały nawet na to, że para może nawet ostatecznie zdecydować się na rozwód.

Wiele wskazuje jednak na to, że kryzys w małżeństwie został ostatecznie zażegnany. Para książęca znów pokazuje się razem przy okazji różnych uroczystości i zarówno książę William, jak i jego żona wyglądają na bardzo szczęśliwych. Teraz pojawiają się nowe wiadomości, które wywołają entuzjazm u wielu Brytyjczyków. Dowiedzieliśmy się bowiem, że już w najbliższej przyszłości rodzina królewska może się powiększyć.

Rodzina królewska może się powiększyć?

Wydawało się, że w małżeństwie Kate i Williama nie dzieje się dobrze. Na jaw wyszły rzekome zdrady księcia, których miał się dopuścić wraz z jedną z najlepszych przyjaciółek własnej żony. Chodziło o Rose Hanbury, żonę wpływowego markiza Davida Cholmondeleya. To właśnie z tego powodu księżna Cambridge miała postanowić, by jej wieloletnia koleżanka otrzymała zakaz przebywania na salonach.

Ostatecznie do tego nie doszło. Przekonaliśmy się o tym podczas niedawnej wizyty Donalda Trumpa w Londynie, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych zjawił się na spotkaniu z rodziną królewską i jej bliskimi znajomymi. Rose Hanbury także pojawiła się na spotkaniu z prezydentem USA, choć miała zostać posadzona z dala od księżnej Kate.

Dziecko na zgodę? Spekulacje nie ustają

Wieści reporterów z ostatniego wspólnego wyjścia pary książęcej brzmią sensacyjnie. Pokazali oni na zdjęciach, jak Kate Middleton trzymała się opiekuńczo za swój brzuch, co wzbudziło falę spekulacji. Niektórzy zaczęli mówić o powiększeniu rodziny i narodzinach czwartego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak donosi anonimowy informator bliski rodzinie królewskiej, wiadomości te są prawdziwe, a Kate miałaby przywitać na świecie swojego czwartego potomka pod koniec tego roku. Wielbiciele rodziny królewskiej na całym świecie komentują, że kolejny potomek miałby ostatecznie pogodzić księżną i księcia Cambridge.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News