Uwielbiana księżna poddała się izolacji. Jest umierająca, zostało jej niewiele czasu

Uwielbiana księżna poddała się izolacji. Jest umierająca, zostało jej niewiele czasu Źródło: YouTube RoyalLife CZ

Rodzina królewska oraz zdrowie jej członków rodziny od zawsze było niezwykle ciekawe. Na świecie nie zostało wiele krajów, gdzie ta forma władzy nadal funkcjonuje, jednak kilka nacji może pochwalić się swoimi "royalsami". Niedawno brytyjska rodzina królewska poinformowała o chorobie Księcia Karola, teraz docierają kolejne niepokojące informacje.

Rodzina królewska to temat, który fascynuje ludzi na całym świecie. Świat monarchii jest dla wielu życiem jak w bajce, okazuje się jednak, że także wysoko urodzonych dotykają przyziemne problemy.

Rodzina królewska to także ludzie

Rodzina królewska pomimo swojego statusu oraz wagi w poszczególnych krajach, nadal złożona jest ze zwykłych ludzi. Tak samo jak ich podwładni, jej członkowie mają lepsze i gorsze dni. Tak samo jak oni zmagają się także z problemami zdrowotnymi, a w obliczu panującej na całym świecie epidemii koronawirusa. Także błękitnokrwiści znaleźli się w grupie ryzyka szczególnie narażonej na zakażenie. Niedawno brytyjskie media informowały, że następca tronu, Książę Karol otrzymał pozytywne wyniki testów na obecności SARS-CoV-2, teraz dotarły informacje, że uwielbiana księżna norweska Mette-Marit w obawie o swoje życie postanowiła poddać się nie tylko kwarantannie, ale całkowitej izolacji. Księżna podjęła tak drastyczną decyzję nie bez powodu, jest śmiertelnie chora, a wirus byłby dla niej niezwykle niebezpieczny. Lekarze nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

DALSZA CZĘŚC TEKSTU POD GALERIĄ:

Musi żyć z wyrokiem śmierci

Norweska księżna w 2008 roku dowiedziała się, że choruje na nieuleczalną chorobę, której przyczyn do końca nie znamy. Diagnoza jaką usłyszała to samoistne włóknienie płuc, a szacowany czas, który jej pozostał to 5 lat. Pomimo tak druzgocących wieści członkini rodziny królewskiej nie zrezygnowała z życia i dalej pracuje oraz czerpie z niego garściami. W obliczu epidemii, która zapanowała musiała jednak podjąć szczególne środki ostrożności, prasa już kilka tygodni temu relacjonowała, że Mette-Marit często myje ręce i nie podaje rąk w obawie o zarażenie, jednak zdecydowała się na wyjechanie z rodziną do posiadłości i odizolowanie się od wszystkich. Wirus byłby dla niej natychmiastowym wyrokiem śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano informacje o śmierci. Katarzyna Dowbor zrobiła co mogła, smutna wiadomość wprost z Polsatu

2. Biedronka wymyśliła świetny sposób, jak się bronić przed koronawirusem. Więcej firm powinno wziąć przykład

Relacjonuje swoją kwarantannę na Instagramie i dodaje otuchy

Norweska rodzina królewska aktywna jest na mediach społecznościowych, księżna Matte-Marit wykorzystuje ten kanał do przesłania otuchy wszystkim, którzy ciężko znoszą ten trudny czas. Poleca aby nie opuszczać domu, a wolny czas przeznaczyć na nadrabianie książkowych zaległości, pomaga to wyciszyć umysł. Rodzinie królewskiej, ich członkom oraz wszystkim bez wyjątku przyda się teraz odrobina relaksu i odciągnięcia myśli od negatywnych wiadomości.

Wyświetl ten post na Instagramie.

God fredag❤️. Her kommer noen bilder herfra i denne spesielle tiden. Hos oss er det hjemmekontor ,telefonmøter, lekser, turgåing, bading og rutiner som holder moralen oppe. Haakon, barna og jeg sender mange gode tanker til alle som på hver sine hvis holder hjulene i gang om dagen. En ekstra hilsen til dere som føler dere mer ensomme nå. Og til alle som har blitt syke: Måtte dagene bli lettere snart. Min måte å finne ro ser du hvis du blar videre❤️ Sender @askerhusflidslag og Heidi en stor takk for lånet av hjemmevev! Hvis noen trenger boktips så kan jeg anbefale å ta opp igjen John Irving. Spesielt «Last night in twisted river» Irving skriver så levende historier at man kan unne seg å være midt i et annet univers en stund, og det er vel noe vi alle trenger nå.... En liten pause. Kommer med flere boktips etterhvert. Sender en klem her fra vevstua... ❤️🇳🇴❤️#sammenholdervimoralenoppe

Post udostępniony przez H.K.H Mette-Marit (@crownprincessmm)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Test krwi, który pozwoli wykryć ponad 50 rodzajów nowotworu? Obiecujące wyniki badań
  2. Reprezentant Polski mógł zakończyć karierę jednego z polityków. Działacz błagał go o litość
  3. Liczba zakażeń przebiła kolejny tysiąc, wzrasta bilans ofiar śmiertelnych. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne wiadomości
  4. Najmłodsza ofiara śmiertelna koronawirusa. Niemowlęcia nie udało się uratować
  5. Cała się trzęsła i miała dreszcze. Anna Mucha nie wytrzymała, popłakała się na oczach milionów widzów
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News