Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem Źródło: eska.pl/Autor: Rex Features/East News

Rodzina królewska przeżywa ostatnio bardzo poważny kryzys wizerunkowy. Skandal goni skandal. Najpierw książę Andrzej okazał się być pedofilem, potem na linii Kate-Meghan narosło ogromne napięcie, a ostatnio media zawrzały po rezygnacji Harry'ego z funkcji księcia. Media znowu zawrzały, tym razem dzięki księciu Karolowi. Ogromna kompromitacja.

Rodzina królewska, mimo że jej znaczenie w polityce Wielkiej Brytanii jest znikome, wciąż wzbudza ogromne emocje na całym świecie. Media uwielbiają pisać o skandalach dotyczących rodziny królewskiej, a czytelnicy uwielbiają je czytać. Brytyjska monarchia wciąż dostarcza nowych skandali, które rozpalają fanów i media. Ostatnio cała uwaga skupia na Harrym i Meghan, tym razem padło na księcia Karola. Skompromitował się na oczach całego świata. 

Rodzina królewska przeżywa kryzys

Przez wiele lat to rudowłosy książę Harry przyzwyczaił nas do bycia pierwszym skandalistą rodziny królewskiej. Media zalewane były zdjęciami z jego głośnych imprez, na których widać było modelki, narkotyki i przednią zabawę. Pewnego dnia nawet jego nagie zdjęcia ujrzały światło dzienne, również zrobione na imprezie. Nikogo to nie dziwiło, w końcu uznawany był za naczelnego łobuza tej rodziny. Z biegiem czasu Harry zaczął dojrzewać, skończył z mocno zakrapianymi imprezami, a nawet zakochał się. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno wszystkie media na świecie obiegła informacja, że książę Andrzej, brat księcia Karola, jest pedofilem. Został przyłapany z innym mężczyzną, skazanym za pedofilię. Sam książę również miał być w związku z niepełnoletnią dziewczyną. Mężczyzna został zmuszony do porzucenia swoich książęcych obowiązków. Wisienką na torcie królewskich skandali jest rezygnacja Harry'ego z książęcych obowiązków i przeprowadzka do Kanady.

Książę Karol skompromitowany

Książę Karol miał wygłosić przemówienie na uniwersytecie w Cambridge na temat szkodliwości i konieczności redukcji emisji dwutlenku węgla wywołaną nadmiernym korzystaniem z połączeń lotniczych. Syn Elżbiety II grzmiał i apelował do naukowców by "działali szybko i ratowali naszą biedną, starą planetę". Co ciekawe, na spotkanie przyleciał prywatnym helikopterem.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

Naukowcy szacują, że ten lot członka rodziny królewskiej na odległości 200 km mógł wywołać emisję 2,5 tony CO2 do atmosfery i kosztował ok. 12 tysięcy funtów.

- Jazda samochodem, albo skorzystanie z pociągu byłyby dość proste - stwierdził Graham Smith z organizacji politycznej Republic.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Od lutego setki tysięcy Polaków będzie płacić co miesiąc 1400 złotych. To najwyższa podwyżka od 10 lat
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Agnieszka Chylińska nie mogła ukryć łez. Wyznała prawdę o chorobie dziecka
  5. Doda zapomniała majtek na Telekamerach 2020? Zdjęcie mówi samo za siebie

źródło: Rzeczpospolita

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News