Zaskakujące informacje o życiu intymnym pary królewskiej. Trudno uwierzyć w ujawnione szczegóły, nie ma takiej drugiej pary

Zaskakujące informacje o życiu intymnym pary królewskiej. Trudno uwierzyć w ujawnione szczegóły, nie ma takiej drugiej pary Źródło: YouTube / Getty Images TV

Rodzina królewska ma wiele tajemnic. Na jaw wyszły szczegóły z życia intymnego pary królewskiej, Elżbiety II i Księcia Filipa. Brytyjczycy są zaskoczeni tymi doniesieniami.

Rodzina królewska chroni wielu swoich tajemnic, czasami jednak niektóre z nich wychodzą na światło dzienne. Pojawiły się informacje o życiu intymnym Elżbiety II i jej męża, Księcia Filipa. To niesamowite, w jaki sposób królewskie małżeństwo spędza czas. Drugiej takiej pary nie ma na całym świecie.

Rodzina królewska jest bacznie obserwowana przez media

Elżbieta II i Książę Filip od lat są zaskakująco zgodnym małżeństwem, choć ich związek przeżył kilka ciężkich prób. Para królewska pobrała się 20 listopada 1947 roku i mają czwórkę dzieci. Senior rodu dwa lata temu zrezygnował z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej i przeszedł na zasłużoną emeryturę w wieku 96 lat. Okazuje się, że od tego czasu przestał również spędzać czas ze swoją żoną. Para na co dzień żyje osobno i widuje się tylko kilka razy w roku.

"Separacja" królewskiego małżeństwa nie ma jednak nic wspólnego z kłótnią, czy niechęcią do przebywania w swoim towarzystwie. Wszystko przez miejsca zamieszkania małżonków, które znajdują się od siebie w znacznej odległości. Królowa Elżbieta wciąż jest aktywna zawodowo, dlatego w tygodniu pozostaje w pałacu Buckingham, a weekendy spędza na zamku Windsor pod Londynem. Natomiast jej mąż wyjechał do Wood Farm w odległej posiadłości Sandringham w hrabstwie Norfolk. Senior rodu woli spędzać czas na spokojnej wsi.

- Książę dzieli czas między Wood Farm i zamek w Windsorze, ale woli Norfolk ze względu na spokój, którego mu tak potrzeba. Czasem oznacza to całe tygodnie rozłąki z królową - powiedział Joe Little, redaktor naczelny czasopisma "Majesty Magazine".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta II i Książę Filip widują się tylko kilka razy w roku

Para widuje się okazjonalnie podczas świąt. Boże Narodzenie tradycyjnie spędzają wspólnie w posiadłości Sandringham, choć w tym roku 98-letni książę spędził święta w szpitalu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Na jego dziełach wychowały się całe pokolenia Polaków. Nie żyje wielka legenda

Małżeństwo od lat przyzwyczajone jest do prowadzenia osobnego życia. Podobno książę Filip świetnie znosi samotność. Wystarczy mu codzienny telefon do żony. Drugiej tak znanej pary, która żyje osobno, choć nie z powodu konfliktów, nie ma chyba na całym świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację, która więcej odsłania niż zakrywa. "Zapomniała chyba spódniczkę założyć"

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News