Dramat w rodzinie królewskiej. Książę jest zakażony koronawirusem

Dramat w rodzinie królewskiej. Książę jest zakażony koronawirusem Źródło: Pixabay.com fernandozhiminaicela

Rodzina królewska przechodzi trudne chwile, potwierdzono informacje smutne informacje - książę został zakażony koronawirusem podczas pobytu w Hiszpanii. Członek królewskiego rodu wybrał się na nielegalną ze względów sanitarnych imprezę, gdzie doszło do kontaktu z groźnym wirusem. Światowe media są oburzone jego postawą.

Rodzina królewska znalazła się w centrum zainteresowania światowych mediów po tym, jak u jednego z jej członków potwierdzono zakażenie koronawirusem. Książę Joachim zaraził się wirusem SARS-CoV-2 uczestnicząc w nielegalnie zorganizowanej imprezie, w stronę belgijskiego księcia popłynęło wiele słów krytyki.

Rodzina królewska - belgijski książę Joachim został zakażony koronawirusem

28-letni książę Belgii jest bratankiem króla Filipa I. media przekazały informację, że u członka rodziny królewskiej potwierdzono zakażenie koronawirusem. Książę Joachim zaraził się podczas imprezy w Hiszpanii, w której wziął udział pomimo obowiązującego w Kordobie zakazu organizowania zgromadzeń większych niż 15 osób.

Książę Belgii od dawna mieszka w Hiszpanii ze swoją narzeczoną, choć w ostatnim czasie przebywał w rodzinnym kraju. Do Kordoby powrócił na staż, jednak zamiast poddać się obowiązkowej po podróży dwutygodniowej kwarantannie, 28-latek wybrał się na nielegalną imprezę ze znajomymi, na której doszło do zakażenia się przez niego koronawirusem.

Członek rodziny królewskiej zignorował zalecenie kwarantanny i wziął udział w nielegalnej imprezie ze znajomymi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W nielegalnym wydarzeniu wzięło udział 27 osób, wszystkie zostały skierowane na obowiązkową kwarantannę, a sprawą zajęła się lokalna policja. Uczestnikom imprezy może grozić grzywna w wysokości od 600 euro do nawet 10 tysięcy euro czyli w przeliczeniu od około 2,6 tysiąca do 44 tysięcy złotych polskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszukiwania 4-letniego Marka szybko się zakończyły. Finał przechodzi najśmielsze wyobrażenia

2. Piorunujące doniesienia o synu Zenona Martyniuka. Jest gorzej, niż wszyscy myśleliśmy

Zachowanie księcia Joachima wywołało ogromne oburzenie. Przedstawicielka władz w Kordobie, Rafaela Valenzuela, wskazała, że impreza, na której beztrosko bawił się 28-latek jest wydarzeniem niedopuszczalnym i tego typu lekkomyślne zachowania praktykowane przez młodych ludzi, mogą doprowadzić do wzrostu liczby zakażonych koronawirusem osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka trzustki. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat. W dzieciństwie bez przerwy towarzyszył jej strach
  3. Uwielbiana sieć sklepów niedługo zniknie z Polski. Oddaje produkty za pół darmo
  4. Matka weszła do pokoju córeczki i stanęła jak wryta. Dziewczynka nie była sama, kobieta błyskawicznie sięgnęła po telefon
  5. Dorwali ją w kościele i zrobili okropne rzeczy. Jej ciało nie wytrzymało, ciężko powstrzymać łzy
  6. Szykują się ogromne grzybobrania. Znalazł 7 grzybów w 1 miejscu

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News