Królowa Elżbieta nienawidzi księżnej, chce się jej pozbyć. Doniesienia zagranicznej prasy o rodzinie królewskiej odbierają mowę

Królowa Elżbieta nienawidzi księżnej, chce się jej pozbyć. Doniesienia zagranicznej prasy o rodzinie królewskiej odbierają mowę Źródło: YouTube/CBS This Morning

Rodzina królewska jest w Wielkiej Brytanii pod ścisłą obserwacją. Ostatnie doniesienia mogą martwić poddanych. Okazuje się, że rodem targają liczne konflikty. Nowe informacje od brytyjskiej prasy są naprawdę zaskakujące.

Rodzina królewska jest ostatnio źródłem wielu szokujących doniesień. Można odnieść wrażenie, że pałac Buckingham jest areną niezliczonych intryg i konfliktów. Poddani muszą mocno niepokoić kolejne przecieki z królewskich komnat, które ujawniają media. Najnowsze doniesienia mówią o konflikcie między królową Elżbietą II a żoną jej wnuka, księcia Harry'ego - Meghan Markle.

Rodzina królewska siedliskiem sporów. Królowa nienawidzi księżnej

Brytyjskie media same do końca nie wiedzą, jaka wersja wydarzeń jest prawdziwa. A doniesienia są różnorakie. Mówiło się już, że Meghan Markle jest przez królową faworyzowana kosztem księżnej Kate, by następnie zadać kłam tym informacjom. Nowa wersja głosi, że monarchini nie cierpi żony Harry'ego. I niechęć ta wzrasta tak mocno, że Elżbieta chce wysłać nielubianą księżną do Afryki. W tym celu jest gotowa rozstać się ze swoim wnukiem i prawnukiem.

O złych relacjach między paniami donosi "The Globe". 

- Jedyną przyczyną, dla której królowa uśmiecha się i wydaje się być zadowolona w towarzystwie Meghan podczas wystąpień publicznych, jest ocalenie twarzy monarchii. Dla niej Meghan to totalna katastrofa - mówi informator portalu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co królowa Elżbieta II myśli o Meghan Markle? Doniesienia są druzgoczące

Monarchini ma ponoć uważać, że Meghan jest pozbawiona gustu i ma parcie na szkło. Nie powinno to dziwić, wszak księżna Sussex jest aktorką, grała w popularnych serialach takich jak "CSI" czy "W garniturach" oraz filmach "Szefowie wrogowie" i "Twój na zawsze". Taka postawa nie jest jednak mile widziana w brytyjskiej monarchii. Tym bardziej, że w przypadku Markle dochodzi do tego brak poszanowania tradycji. 

Niechęć królowej do księżnej mogła pojawić się w chwili, gdy Meghan zdecydowała, że nie wyjdzie przed szpital ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Ludzie nie mogli więc zobaczyć nowego członka rodziny. Być może wtedy w głowie Elżbiety narodził się plan, by wysłać Meghan z rodziną do Afryki. Rozmówca "The Globe" nie ma wątpliwości, że relacje między paniami szybko się nie naprawią.

- Uśmiecha się i jest przyjazna, kiedy publicznie rozmawia z Meghan, ale prywatnie jest nią zniesmaczona i jej nienawidzi - opowiada w rozmowie z portalem.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Cała prawda o mężu Danuty Holeckiej! Nie zgadniecie, czym zajmuje się mąż królowej TVP! Oczy wam wyjdą z orbit
  2. 71-letnia kobieta przeszła operację plastyczną dla swojego młodszego męża. Efekt zwali was z nóg! 
  3. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł