Wiadomość o jego śmierci sparaliżowała Polaków. Gwiazdor TVN osierocił chore dziecko

Wiadomość o jego śmierci sparaliżowała Polaków. Gwiazdor TVN osierocił chore dziecko

Rodzina Konrada Gacy pogrążyła się w głębokiej żałobie, gdy jego ciało zostało znalezione w domu pod Lublinem. Gwiazdor zostawił na tym świecie 13 lat młodszą żonę i chorą córeczkę, która była dla niego całym światem.

Konrad Gaca podczas swojego życia odniósł wiele sukcesów jako kulturysta oraz pomógł tysiącom ludzi w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Bardzo często pojawiał się również w programie Dzień dobry TVN w roli eksperta. Stacja prosiła go o podzielenie się swoją wiedzą z widzami, którzy docenili jego dokonania w pomocy w walce z nadwagą.  Informacja o jego śmierci została podana przez Kurier Lubelski. Wieść o odejściu najsłynniejszego polskiego dietetyka momentalnie obiegła wszystkie media, wywołując prawdziwą falę szoku i niedowierzania. Niektórzy byli wręcz sparaliżowani przez to, co usłyszeli i zobaczyli. Jednak nie ulega wątpliwości, że najbardziej przeżyła to jego rodzina.

Rodzina Konrada Gacy pogrążona w żałobie

Gaca ożenił się w 2010 roku z 13 lat młodszą Pauliną, o której nie wiadomo zbyt wiele. Już rok później urodziła się ich córeczka Emilka, która byłą prawdziwym oczkiem w głowie mężczyzny. Niestety ich początkowa radość szybko została zachwiana przez diagnozę postawioną przez lekarzy. Okazało się, że dziewczynka ma wadę genetyczną, która według lekarzy miała ją całkowicie pozbawić wzroku i słuchu. Rodzina Konrada Gacy oraz sam kulturysta nie chcieli jednak się poddać. Pierwszy rok Emilka spędziła na codziennych badaniach i wizytach u kolejnych lekarzy. Dzięki wytrwałości i ciężkiej rehabilitacji udało się, aby teraz dziewczyna cieszyła się wszystkimi barwami i dźwiękami świata. - Mimo wszystko nawet na chwilę nie straciliśmy nadziei. Nie dawaliśmy wiary diagnozom, które odbierały Emilce szansę na normalne życie. Wiedziałem, że musi być jakiś sposób, jakaś metoda, dzięki której nasze dziecko będzie mogło odzyskać sprawność i zdrowie. Chodziliśmy od gabinetu do gabinetu, od lekarza do lekarza. Walczyliśmy z czasem, którego w takich sytuacjach zawsze jest za mało. Tylko nocą, nie mogąc zasnąć, godzinami patrzyłem w sufit i zadawałem sobie wciąż to samo pytanie: Dlaczego akurat moja córeczka? - pisał Gaca.

Konrad Gaca: przyczyna śmierci

Gwiazdor został dziś odnaleziony w swoim domu pod Lublinem. Policja aktualnie bada przyczynę jego śmierci, która nadal nie została podana. Jak na razie wiadomo jedynie, że w jego śmierć nie były zamieszane osoby trzecie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szczęśliwa Torbicka w objęciach na randce. Pasują do siebie?
  2. Monika Zamachowska ośmieszyła się w mediach. Poirytowani fani nie wytrzymali
  3. Śmiertelna bakteria atakuje ludzi w Polsce! Jest odporna na antybiotyki
źródło: viva.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News