Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji

Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji Źródło: Screen/TVN/Kryminalni

Rodzina była przy niej w najcięższych chwilach. To m.in. dzięki nim oraz niespotykanej determinacji się nie poddała i postanowiła walczyć o swoje życie. Przeszła operację mózgu i uporała się z wieloma problemami, by ostatecznie odnieść wielkie zwycięstwo. Z tej gwiazdy telewizji Polsat wielu powinno brać przykład.

Rodzina oraz praca zawsze były dla niej najważniejsze. Tym dwóm kategoriom poświęcała się w swoim życiu w stu procentach, nie spodziewała się jednak, że pewnego dnia wszystko się zawali. Alżbieta Lenska akurat miała przerwę w spektaklu, gdy poczuła przerażający ból głowy. Wiedziała, że dzieje się coś złego, nie spodziewała się jednak, że w jej głowie właśnie pękł tętniak. 

Sytuacja była dramatyczna, aktorka znana m.in. z telewizji Polsat jednak postanowiła się nie poddawać. W "Kryminalnych" czy "Pierwsze miłości" zawsze grała nieustępliwe charaktery, a teraz przyszedł czas, by wykazała się tą cechą również w prawdziwym życiu. Cały czas wspierała ją rodzina i to również dzięki niej udało jej się przejść niewyobrażalny koszmar, przetrwać operację mózgu oraz inne choroby i ostatecznie osiągnąć ogromne zwycięstwo. 

Rodzina cały czas ją wspierała, jednak oprócz bliskich liczy się dla niej coś jeszcze

W wywiadach Alżbieta często podkreśla, że w czasie długiego pobytu w szpitalu i wszystkich trudnych chwil towarzyszyła jej rodzina. To również dzięki niej uporała się z pęknięciem tętniaka oraz późniejszymi tego konsekwencjami i chorobami, jednocześnie jednak zwraca uwagę, że przy życiu trzymało ją coś jeszcze -  praca. 

- Gdybym nie pracowała i nie spełniała się zawodowo, nie byłabym w pełni szczęśliwa. A tak, gdy wychodzę z domu i jadę na spektakl, czuję wielką radość, a potem, gdy po przedstawieniu wracam do Rafała i dzieciaków, też rozpierają mnie szczęście i energia. Uważam, że trzeba znaleźć balans pomiędzy pracą, pasją i rodziną – czyli tym, co naprawdę liczy się w życiu - zdradza tajemnicę swego szczęścia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaproponowano jej założenie fundacji

Jej walkę z przerażeniem obserwowały miliony Polaków. Nikt nie był pewny, czy gwieździe telewizji Polsat uda się wyjść z tej trudnej sytuacji, ostatecznie jednak wszystko skończyło się dobrze, a jej niespotykana determinacja stała się wzorem dla milionów. Okazuje się, że jakiś czas temu zaproponowano jej nawet założenie fundacji, ona jednak na ten pomysł się nie zgodziła. 

- Ostatnio dostałam maila od dziewczyny, która jest fizjoterapeutką i zaproponowała mi wspólne założenie fundacji. Odmówiłam jej. Nie mogłabym tego zrobić, bo mam dwoje swoich dzieci, które bardzo kocham. I tak sporo czasu poświęcam pracy i często nie ma mnie w domu. [...] Nie wyobrażam sobie tego, że dałabym tylko twarz czy nazwisko, a resztą zajęliby się inni. Efekt byłby pewnie taki, że nie miałabym czasu dla rodziny, a tego sobie nie wyobrażam - tłumaczy. 

Obecnie oprócz poświęcenia rodzinie oraz karierze aktorskiej, pracuje również nad książką, w której chce opisać swoją niezwykłą historię i przekonać ludzi do pozytywnego patrzenia na otaczający ich świat. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Przygotujcie chusteczki! Znana polska piosenkarka była ofiarą przemocy domowej. Partner miał ją katować
  3. Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego
  4. Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała
  5. Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News