Tragedia rodziny w polskim mieście. Doszło do brutalnego bratobójstwa, powód nie mieści się w głowie

Tragedia rodziny w polskim mieście. Doszło do brutalnego bratobójstwa, powód nie mieści się w głowie Źródło: twitter/dolnoslaska policja/

Rodzina z niewielkiego polskiego miasta przeżywa obecnie możliwie najtragiczniejsze chwile. Nikt nie spodziewał się, że w biały dzień dojdzie do tak okropnego bratobójstwa, a motyw wręcz nie mieści się w głowie.

Przyjazna i spokojna rodzina, która stała się głównym bohaterem tej tragicznej historii, była doskonale znana okolicznym mieszkańcom. Sąsiedzi cenili sobie każdego z mieszkańców domu, w którym doszło do koszmarnego czynu. Mimo szybkiej interwencji służb było już za późno na ratunek. 

Rodzina z małego miasta przeżywa dramat. Doszło do morderstwa, a powód odbiera mowę 

Jak podaje portal RMF24, którego dziennikarz skontaktował się z policją pracującą nad sprawą bratobójstwa, do zdarzenia doszło dziś w godzinach okołopołudniowych w Turku w województwie wielkopolskim. Z przekazywanych szczegółów, których dotychczas pojawiło się jednak niewiele wynika, że mordercą okazał się 19-letni chłopak, a ofiarą jego młodszy o 10 lat brat

Między rodzeństwem doszło ponoć do konfliktu, a powodem miał być spór o to, który z nich będzie korzystał z komputera. W pewnej chwili nastolatek nie wytrzymał, chwycił za nóż i bez opamiętania zadał 9-latkowi kilka ciosów. Rodzice natychmiast wezwali pogotowie, które zjawiło się po kilku minutach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ratownicy medyczni przystąpili do reanimacji chłopca, jednak szybko zrozumieli, że na pomoc jest już za późno. Po stwierdzeniu zgonu zawiadomiono o sprawie policję, która, jak dowiedział się RMF24, zatrzymała młodocianego napastnika. Z uwagi na dobro śledztwa funkcjonariusze nie zdradzają zbyt wielu szczegółów, nie jest zatem pewne, kiedy nastolatek zostanie przesłuchany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła mediag

Okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci horrorem, jaki rozegrał się u sąsiedniej rodziny. Z kolei rodzice 19-latka i zamordowanego 9-latka nie potrafią uwierzyć, że ich własny syn mógł zabić młodszego braciszka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Porażające, co Viki Gabor chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Mało która 12-latka mogłaby na to wpaść, co na to rodzice?
  4. W tym roku mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie świętował sylwestra jak inni. Współczujemy, spędzi go w fatalnych okolicznościach
  5. Jeszcze na dobre się nie zaczęło, a już pies cierpi przez fajerwerki. Wystraszony wpadł pod samochód

Źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News