Rodzina wydała pilne oświadczenie ws. pogrzebu. Mama i jej trzy maleńkie córeczki zmarły straszną śmiercią

Rodzina wydała pilne oświadczenie ws. pogrzebu. Mama i jej trzy maleńkie córeczki zmarły straszną śmiercią Źródło: źródło: pexels.com

Rodzina składająca się z mamy i jej trzech córek zginęła tragiczną śmiercią, uwięziona na ostatnim piętrze kamienicy podczas pożaru, który strawił co najmniej dwa mieszkania. Władze Inowrocławia wydały ważne oświadczenie dotyczące pogrzebu.

Rodzina pogrążyła się w żałobie po śmierci mamy i trójki dzieci. Kobieta nie mogła wiedzieć, że to ostatni dzień, jaki spędzi ze swoimi trzema ukochanymi córeczkami. Pożar, który wybuchł o 12-tej w poniedziałek, nie dał im żadnych szans. Kobieta oraz jej dzieci zmarły w męczarniach, uwięzione na ostatnim piętrze kamienicy. Przyczyna pożaru mrozi krew w żyłach.

Rodzina straciła życie, całe miasto pogrążone jest w smutku

- Miasto udzieli pomocy w pochówku matki i trojga dzieci. Jednocześnie przekazujemy oświadczenie rodziny z prośbą o uszanowanie ich uczuć i prywatności w tym trudnym czasie. Rodzina chciałaby, aby ceremonia była skromna i odbyła się wyłącznie w rodzinnym gronie - powiedziała mediom podczas konferencji prasowej Adriana Herrmann, rzeczniczka prezydenta Inowrocławia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miasto ma powody ku temu, aby tak mocno angażować się w tragedię, która dotknęła rodzinę. Powodem pożaru był bowiem 60-letni pijany mieszkaniec kamienicy, który gotował wodę i zasnął. Ogień prędko się rozprzestrzenił, ale mężczyźnie udało się uniknąć losu, który spotkał matkę i jej trzy córki. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem - czeka go proces o nieumyślne spowodowanie pożaru, którego skutkiem była śmierć czterech osób. W chwili wybuchnięcia pożaru miał we krwi aż trzy promile alkoholu.

Alkoholizm był problemem znanym władzom miejskim

Rola miasta w tej historii jest nieco większa, niż mogłoby się wydawać. Władze otrzymywały bowiem regularnie informacje o tym, że alkoholizm lokatorów stanowi ogromny problem i może stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa dla pozostałych mieszkańców. Niestety, nie podjęły one w odpowiednim czasie działań, co zaowocowało poniedziałkową tragedią.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

- W związku z tragicznymi wydarzeniami, jakie spotkały naszą rodzinę, w tym trudnym dla nas czasie, prosimy o uszanowanie uczuć i prywatności oraz powstrzymanie się od spekulacji związanych z okolicznościami wydarzenia. Sprawą tą zajmują się odpowiednie organy - brzmiało oświadczenie wydane przez rodzinę zmarłej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News