Rodzina nie zgodziła się, by ciężarna urodziła przez cesarskie cięcie. Kobieta popełniła samobójstwo

Rodzina nie zgodziła się, by ciężarna urodziła przez cesarskie cięcie. Kobieta popełniła samobójstwo Źródło: youtube/World News/

Rodzina wyraziła kategoryczny sprzeciw cesarskiemu cięciu. Nie podejrzewali, że ich decyzja tak tragicznie wpłynie na dalsze losy ciężarnej, która popełniła samobójstwo.

Rodzina ciężarnej nie wyrażała zgody na przeprowadzenie cesarskiego cięcia, mimo jej wielu próśb. Specjaliści okazali się bezradni, a dziewczyna znalazła tylko jedno wyjście z trudnej sytuacji. Na ich oczach popełniła samobójstwo. Trudno sobie wyobrazić, przez co przeszła, zanim zdecydowała się na ostateczny krok. 

Rodzina nie zgadzała się na cesarskie cięcie 

Bohaterką historii jest 26-letnia kobieta imieniem Ma, mieszkanka Chin, która już niebawem miała przywitać na świecie swoje pierwsze dziecko. O ile czas oczekiwania na potomka był dla niej pełen ekscytacji, o tyle dzień porodu zamienił się w prawdziwy horror. Choć początkowo wszystko przebiegło zupełnie normalnie, bóle porodowe nasilały się zbyt szybko i były zbyt intensywne. 

Po dokładnej kontroli lekarze stwierdzili, że kobieta nie będzie w stanie urodzić naturalnie, gdyż dziecko jest za duże i jego główka nie przeciśnie się przez kanał porodowy. Dla specjalistów i Ma decyzja była jednoznaczna i jedynym wyjściem było cesarskie cięcie, na które jednak rodzina rodzącej nie zamierzała się zgodzić. Ich zdaniem jest to nieodpowiednia metoda, dlatego starali się przekonać 26-latkę, by urodziła siłami natury. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie znalazła ratunku, popełniła samobójstwo 

Ma błagała, by przeprowadzono jej cesarkę, bowiem ból, jaki jej towarzyszył, był już nie do wytrzymania. Ponieważ dziecko było za duże, Chinka cierpiała potworne katusze, jednak jej bliscy pozostawali niewzruszeni a lekarze bezradni. Zgodnie z tamtejszym prawem, może dojść do cesarskiego cięcia tylko wtedy, gdy rodzina ciężarnej wyrazi na to zgodę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował

2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne 

Ma błagała, by najbliżsi jej pomogli i zgodzili się na zabieg, ale gdy zobaczyła, że prośby na niewiele się zdadzą, nie mogąc już wytrzymać bólu, wyskoczyła ze szpitalnego okna. Choć pomoc zjawiła się bardzo szybko życia ani jej, ani nienarodzonego jeszcze maleństwa nie udało się uratować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: na serio 

Następny artykuł