Już nie poprowadzi znanego programu. Po tylu latach gwiazda TVN pożegnała się z widzami

Już nie poprowadzi znanego programu. Po tylu latach gwiazda TVN pożegnała się z widzami Źródło: screen/youtube/

Cała jej rodzina już niebawem opuści kraj? Dziennikarka znana z programu TVN jakiś czas temu opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Ostatnio pożegnała się również z widzami.

Rodzina zdecydowanie jest dla niej najważniejsza, dlatego nic dziwnego, że po części to właśnie najbliżsi są powodem jej wyjazdu. Znana prezenterka nie ukrywała, jakie są jej zamiary na najbliższe miesiące, a nawet lata. Zdumiewający pomysł liczył się oczywiście z wyjazdem, dlatego oficjalnie pożegnała się z telewidzami. 

Gwiazda TVN już nie poprowadzi znanego programu. Pożegnała się z widzami 

Katarzyna Werner od ponad 10 lat pracowała jako dziennikarka TVN24. Program "Wstajesz i wiesz", który miała możliwość prowadzić, był dla niej ogromną szansą na rozwinięcie swojej kariery. Werner niewiele mówiła o życiu prywatnym a wywiady, których udzieliła można zapewne policzyć na palcach jednej ręki.

Jednak jakiś czas temu, właśnie za pośrednictwem wywiadu, mogliśmy dowiedzieć się wiele o jej planach na przyszłość. Okazuje się, że gwiazda TVN wyjeżdża z kraju, by w zupełnie innym miejscu rozwinąć swój rodzinny biznes. Przyznała, że nie odchodzi od stacji na stałe, ale robi sobie kilkumiesięczną przerwę, by móc rozwinąć skrzydła na Zanzibarze. Niedawno Werner poprowadziła swój ostatni serwis informacyjny, żegnając się przy tym z widzami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cała rodzina dziennikarki wyjeżdża z kraju by otworzyć biznes? 

Dziennikarka nie zamierzała ukrywać jakiej dokładnie działalności zamierza się podjąć. Zdradziła, że wraz ze swoim mężem chcą otworzyć hotel. Trzeba przyznać, że największa wyspa Tanzanii to wprost idealnie miejsce na wczasy, dlatego biznes szybko może przynieść pierwsze owoce pracy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Czadoman pokazał zdjęcie ze swojego ślubu sprzed 10 lat. "Kondolencje"
2. Sposób płatności w sklepach niedługo bardzo się zmieni, wiele osób może się bardzo zdziwić

- Chcielibyśmy, jak to na Zanzibarze, który jest pięknym miejscem turystycznym, założyć fajny, mały, przytulny hotel, w którym będziemy opiekować się naszymi gośćmi. Będziemy ich zabawiać, będziemy o nich dbać - przyznała w "Dzień Dobry TVN". 

  1. Co mówi o tobie twój kolor oczu? Nic nie przygotowało was na to, czego się dowiecie
  2. Kaszpirowski osiągnął spektakularny sukces i nagle zniknął. Aż trudno uwierzyć w to, co się z nim stało
  3. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie podjęła ważną decyzję. Ogłoszoną ją w TVN
  4. Mężczyźni o tych imionach zdradzają najczęściej. Najgorsi z nich mężowie i partnerzy
  5. Dramatyczne wiadomości. 4 Polaków nie żyje, są ranni - tragedia na dolnym śląsku

Źródło: onet 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu