Byli pierwszymi na świecie siedmioraczkami. Ich wygląd po 20 latach wprawia w osłupienie

Byli pierwszymi na świecie siedmioraczkami. Ich wygląd po 20 latach wprawia w osłupienie Źródło: Facebook

Rodzina składająca się z dużej liczby dzieci może być bardzo problematyczna w utrzymaniu. 20 lat temu Kenny i Bobbie McCaughey dowiedzieli się, że spodziewają się aż siedmiorga dzieci. Mimo wielkich trudów z wychowaniem takiej gromadki, potomstwo McCaugheyów dorosło i wystąpiło ostatnio w jednym z programów telewizyjnych. To, jak zmieniły się dzieci, jest niesamowite.

Rodzina składająca się z dwojga lub więcej dzieci uznawana jest za dużą. Małżeństwo McCaugheyów, które bardzo marzyło o mnogim potomstwie, nie mogło się spodziewać, że będą pierwszą parą rodziców na świecie, którym urodzą się siedmioraczki. Wychowanie takiej gromady nie było proste, ale udało się osiągnąć sukces. Dzieciaki są już dorosłe i zmieniły się wprost nie do poznania.

Rodzina McCaugheyów była 20 lat temu na ustach całego świata. Wszystko przez niezwykłą ciążę

Niezwykle rzadko zdarza się, aby ciąża składała się z więcej niż jednego dziecka. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bliźniaczą bądź mnogą jest niezwykle niskie. 20 lat temu lekarze ogłosili niesamowity wówczas przypadek rodziny McCaughyeów, która spodziewała się siedmiu dzieci.

Kiedy kobieta usłyszała od lekarza, że będzie matką siedmiorga dzieci była z szokowana i sama nie wierzyła, że jest to możliwe. Aż do chwili porodu nie mogła pozbyć się obaw, czy wszystko pójdzie dobrze. Na szczęście akcja porodowa przeszła bez komplikacji i młoda mama urodziła siedmioro dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieciaki zmieniły się nie do poznania

Kiedy po raz ostatni kamery telewizyjne gościły w życiu McCaugheyów, dzieci miały zaledwie kilka tygodni. Jedna ze stacji telewizyjnych postanowiła sprawdzić, jak mają się pierwsze na świecie siedmioraczki, w związku z czym cała rodzina została zaproszona do studia telewizyjnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Okazało się, że rodzina ma się bardzo dobrze, a małe dzieci zdążyły już dorosnąć. Mama siedmioraczków nie mogła przestać mówić o swoich dzieciach z dumą. Jej samej także należą się gratulacje - wychowanie takiej gromady musiało być wyjątkowo trudnym zadaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News