Chciał ozdobić dla rodziny dom na Boże Narodzenie. Nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć

Chciał ozdobić dla rodziny dom na Boże Narodzenie. Nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć Źródło: .

Rodzina pogrążyła się w żałobie po tym, jak ich mąż, ojciec, dziadek zmarł w wyjątkowo potworny sposób. Historia, która pojawiła się w mediach, mrozi krew w żyłach i aż trudno sobie wyobrazić, przez co obecnie przychodzą bliscy nieżyjącego mężczyzny.

Rodzina rozpoczęła wielkie przygotowania do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, a każdy dzień, który przybliżał ich do wielkiej uroczystości, budził w nich jeszcze większe podekscytowanie. Wszystko zmieniło się jednak w brutalny sposób, gdy spadła na nich niewyobrażalna tragedia. A wszystko w czasie dekorowania domu. 

Rodzina pogrążona w żałobie. Mężczyzna chciał udekorować dom, gdy spotkała go wyjątkowo okropna śmierć 

Do koszmarnego zdarzenia doszło w poniedziałek w miasteczku Sanford w Stanach Zjednoczonych. 71-letni William L. Thyng poprosił kolegę o pomoc w udekorowaniu domu świątecznymi lampkami. Chciał, by jego rodzina poczuła niesamowity klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia. 

Niespodziewanie doszło do tragedii, w wyniku której 71-latek poniósł śmierć na miejscu. Jak podaje Fakt w oparciu o doniesienia zagranicznych mediów, mężczyzna zginął potrącony przez własną furgonetkę. Choć pogotowie szybko zjawiło się na miejscu i podjęło reanimację, ratownicy okazali się bezsilni i już po kilku minutach stwierdzili zgon. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak doszło do tragedii? 

Wciąż nie jest pewne, w jaki dokładnie sposób doszło do tej szokującej tragedii. Wiadomo, że policja nie podejrzewa znajomego ofiary o przyczynienie się do śmierci 71-latka. W chwili obecnej śledczy nie mówią nic na temat wstępnej teorii o przebiegu wypadku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd PORAŻA
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Okoliczni mieszkańcy i bliscy Willama, dla których był ojcem, mężem, bratem i dziadkiem, ciepło go wspominają, wciąż nie mogąc pogodzić się z tym, że zabraknie go w czasie świątecznej kolacji. Nikt nie spodziewał się tak koszmarnego zdarzenia, które na zawsze odmieni ich życie, a Boże Narodzenie już nigdy nie będzie takie samo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez 14 lat starała się o dziecko. W dniu porodu stała się najgorsza rzecz, jej mąż nie wytrzymał, a lekarz zalał się łzami
  2. Rodzice przyszli na grób 8-letniego synka i odebrało im mowę. Ktoś dopuścił się obrzydliwego czynu, teraz apelują o pomoc
  3. Nastolatka boleśnie upokorzyła kolegę z klasy. Po latach w końcu się zemścił tak, że ta popamięta go do końca życia
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala  
  5. Następna DZIURA w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: fakt 

Następny artykuł