Jego śmierć wstrząsnęła światem, wszyscy myśleli, że popełnił samobójstwo. Nagły zwrot ws. tragicznej śmierci Zombie Boya

Jego śmierć wstrząsnęła światem, wszyscy myśleli, że popełnił samobójstwo. Nagły zwrot ws. tragicznej śmierci Zombie Boya Źródło: Screen/Youtube/WatchMojo.com

Rodzina nie wierzyła, że Zombie Boy popełnił samobójstwo. Chociaż wiele na to wskazywało, bliscy byli przekonani, że jego śmierć była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Teraz na jaw wyszły nowe fakty dotyczące jego tragicznej śmierci.

Rodzina i przyjaciele Zombie Boya od początku byli przekonani, że mężczyzna nie byłby zdolny do popełnienia samobójstwa. Po ponad roku od tragicznej śmierci gwiazdora, na jaw wyszły nowe fakty w tej sprawie. Wygląda na to, że bliscy Ricka Genesta nie mylili się. 

Rodzina przeczuwała, że Zombie Boy nie popełnił samobójstwa

Rick Genest zyskał sławę dzięki swoim tatuażom, które pokrywały niemalże każdy fragment jego ciała. Zombie Boya pokochali internauci, a także gwiazdy i znamienici modowi projektanci. 1 sierpnia 2018 roku 32-latek został odnaleziony martwy w swoim apartamencie. Śledczy stwierdzili, że mężczyzna popełnił samobójstwo, jednak rodzina od początku nie mogła uwierzyć, że Rick mógłby odebrać sobie życie. 

Nowe ustalenia w sprawie śmierci Zombie Boya

Po ponad roku od śmierci Zombie Boya pojawiły się nowe fakty w tej sprawie. Karim Leduc, menager Ricka Genesta tłumaczył, że balkon z którego wypadł mężczyzna był źle zabezpieczony. 

- Balkon miał bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra. On nie był osobą, która mogłaby popełnić samobójstwo. Nie mógłby zrobić czegoś takiego, ponieważ był bardziej rozważny od innych. Poza tym warto podkreślić, że nie zostawił żadnych notatek, listu pożegnalnego, planował w najbliższym czasie wiele rzeczy - cytuje "Viva" słowa Karima Leduca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda na to, że Leduc może mieć wiele racji. Jego słowa potwierdziła również koroner Melissa Gagnon. Zombie Boy został znaleziony na chodniku, a jego zwłoki zauważył przypadkowy przechodzień. 

- Biorąc pod uwagę jego nawyki oraz poziom alkoholu we krwi, dopuszczalne jest stwierdzenie, że pan Genest uległ nieszczęśliwemu wypadkowi - cytuje słowa Melissy Gagnon "Viva". 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Domowy szampon jest tani jak barszcz i przynosi rewelacyjne rezultaty. Już po miesiącu zauważysz różnicę dzięki tajemnemu składnikowi

Brak listu pożegnalnego oraz źle zabezpieczony balkon mogą zatem wskazywać, że mężczyzna zmarł wskutek nieszczęśliwego splotu wydarzeń. Rick często nadużywał alkoholu, a balkon był miejscem, w którym lubił przebywać. Wygląda na to, że rodzina zmarłego gwiazdora od początku miała rację i Zombie Boy jednak nie popełnił samobójstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

źródło: Viva

Następny artykuł