Rodzina 3,5-letniego Kacperka nie może uwierzyć
istotne.pl/kadr z nagrania "Ojcu 3,5-letniego Kacperka prokuratura postawiła zarzut"
Klaudia Bochenek - 30 Kwietnia 2020

Babcia Kacperka ujawniła prawdę o jego ojcu? Padły mocne oskarżenia, rodzina jest zrozpaczona

Rodzina 3,5-letniego Kacperka nie może uwierzyć w to, że dziecko dosłownie rozpłynęło się w powietrzu. Chłopiec swoje ostatnie chwile spędził pod okiem taty oraz jego kolegi, którzy prowadzili prace porządkowe na działce. Babcia nie szczędzi ojcu chłopca, Rafałowi B., gorzkich słów.

Rodzina Kacperka sama nie wie, co sądzić o całej sprawie. Z przerażeniem śledzą kolejne hipotezy śledczych. Z dziadkami rozmawiali dziennikarze - okazało się, że krewni nie przepadali za ojcem 3,5-latka.

Rodzina Kacperka przyznała, że nie lubiła ojca dziecka

Danuta i Jan Wacykowie nie przyjmują do wiadomości, że z 3,5-letnim wnuczkiem, Kacperkiem Błażejowskim, mogło stać się coś złego. Wierzą, że chłopiec wkrótce się odnajdzie. Babcia wątpi w hipotezę związaną z utonięciem, ponieważ rzeka Kwisa przeszukiwana jest już od 3 dni za pomocą łodzi, sonarów i płetwonurków. Kobieta uważa, że jeśli wnuczek wpadłby do rzeki, to już dawno służby by go znalazły - w poszukiwania, które zostały wznowione ponownie dziś rano, zaangażowane są setki osób z całej Polski.

Marta KaczyńskaKaczyńska z mężem przyłapani. Złamali najważniejsze obostrzenie, wstydCzytaj dalej

- W rzece już by się znalazł. Może go porwali? Chyba nie ma innej możliwości. Ale co on komu zawinił? - zastanawia się pani Danuta. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" przyznała także, że wraz z mężem nie chce nikogo oskarżać, jednak od samego początku nie przepadała za ojcem malca, Rafałem B. O ile mama dziecka była uważana przez sąsiadów i znajomych za wzorowego rodzica czwórki swoich dzieci, to dziadkowie 3,5-latka twierdzą, że mężczyzna nie interesował się rodziną. Dodali też, że ojciec Kacperka miał "lepkie ręce".

Nieoficjalnie wiadomo, czym zajmował się Rafał B.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor cudem powstrzymała łzy. Tragedia rodzinna, trudno pojąć, jak mogło do niej dojśćCzytaj dalej

Rafał B. w momencie zaginięcia Kacperka miał 0,7 promila alkoholu we krwi - wraz z kolegą popijali piwo na działce, a chłopiec bawił się nieopodal. W toku śledztwa okazało się także, że ojciec Kacperka ma do odbycia karę za przestępstwo przeciwko mieniu. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, trudnił się pracami dorywczymi, niekoniecznie zgodnymi z prawem.

Dzisiaj grzeje:

1. Poszukiwania Kacperka nagle wznowione. Przełomowa teoria służb, najbardziej prawdopodobne wydarzenia
2. Mąż kazał zabić żonę, na pogrzebie udawał łzy. Nie mógł uwierzyć, gdy kobieta pojawiła się na uroczystości

- Z informacji uzyskanych od policji wynikało, że ojciec chłopca trudnił się dorywczo nielegalnym pozyskiwaniem złomu. Opuszczona cegielnia w Ołdrzychowicach to jedno z miejsc, gdzie mężczyzna mógł pracować. To olbrzymi teren, w sumie 19 budynków i 6 około 60-metrowych kominów - mówił w rozmowie z Dziennikiem Wałbrzych Tomasz Kwiatkowski z SGPR OSP Wałbrzych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na Twojej skórze pojawiło się dziwne znamię? Uważaj, ponieważ może być objawem niebezpiecznej choroby
  2. Znany polski trener oskarżony o molestowanie dzieci. Miał krzywdzić młodych chłopców
  3. Oprócz ojca i matki Kacperka, przesłuchali jeszcze jedną osobę. Mogła ujawnić nieznane dotąd fakty
  4. Dotarły do nas smutne informacje. Nie żyje wybitna aktorka
  5. Media ujawniły awaryjny plan rządu. Pojawia się w nim konkretna data
  6. Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi Gessler

To jak leży twój kot może być pewnego rodzaju wróżbąTwój kot położył się w podobny sposób? Ważny znak, lepiej szybko wyjść z domuCzytaj dalej

Źródło: dziennik.walbrzych pl, Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News