Olga Frycz pilnie trafiła do szpitala. Nagły cios, nie dojechała na święta do rodziny

Olga Frycz pilnie trafiła do szpitala. Nagły cios, nie dojechała na święta do rodziny Źródło: youtube.com/onet rano

Rodzina Olgi Frycz dostała przed świętami porażającą wiadomość. Aktorka po raz pierwszy od lat nie była w stanie dojechać do swoich bliskich. Wszystko przez nagłe pojawienie się choroby, która zmusiła artystkę do wizyty w szpitalu i pozostania w Warszawie. Z tego powodu aktorka musiała zupełnie inaczej zorganizować sobie świąteczny czas.

Rodzina Olgi Frycz została poinformowana przez artystkę, że niestety nie uda się jej dojechać na święta. Mimo że aktorka od lat uczestniczy w świętach w rodzinnym Krakowie, to tym razem Frycz zmuszona była do pozostania w stolicy. Wszystko przez pojawienie się groźnej choroby, która zmusiła aktorkę do zorganizowania zupełnie innych świąt.

Rodzina Olgi Frycz spędziła święta bez niej. Wszystko przez chorobę artystki

O tym, czemu Olga Frycz nie pojawiła się w Krakowie na święta, poinformowała sama artystka. Frycz na swoim Instagramie powiedziała o tym, że choroba zmusiła ją do pobytu w szpitalu i rezygnacji ze swoich planów. Jak na razie jednak sama aktorka nie chce mówić ze szczegółami o tym, co się stało.

- Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do świąt i same święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś wam opowiem, co się stało). Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów. Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu, w Warszawie, w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie - napisała Olga Frycz na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka dotrzymała towarzystwa aktorce

Gwiazda powiedziała, że mimo choroby udało jej się przygotować skromne święta. Zamiast spotkania z rodziną, aktorka postanowiła spędzić te świąteczne chwile ze swoją córką Heleną.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. 
Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

- Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół. Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu. Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil. A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA- napisała Olga Frycz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News