Nawet rodzina o tym nie wiedziała. Serialowy gwiazdor przyznał się, że cierpi na śmiertelną chorobę

Nawet rodzina o tym nie wiedziała. Serialowy gwiazdor przyznał się, że cierpi na śmiertelną chorobę Źródło: Unsplash/Olga Kononenko

Rodzina nawet nie podejrzewała, że aktor zmaga się ze śmiertelną chorobą. Po wszystkim postanowił opowiedzieć, jak wyglądała jego walka na śmierć i życie z nowotworem. Otarł się o śmierć, a to, co przeszedł, było naprawdę przerażające. Teraz ostrzega innych i nawołuje do terminowego podchodzenia do badań.

Rodzina Gary'ego O'Briena nie miała pojęcia o jego walce z chorobą. Aktor o śmiertelnie niebezpiecznej chorobie, na którą cierpi, dowiedział się zaledwie trzy miesiące temu. W ciągu tego kwartału przeszedł bardzo wiele.

Konsekwentnie walczy o swoje zdrowie, ale przekazuje też ważną wiadomość - nie warto zwlekać z rutynowymi badaniami, bo mogą zaoszczędzić to bardzo wiele cierpienia. Dla niego to dopiero początek potyczki z nowotworem, ale gdyby poczekał jeszcze chwilę, mógłby to być koniec.

Rodzina nie wiedziała nic o jego cierpieniu

Gary O'Brien to słynny brytyjski aktor serialowy, znany między innymi ze świetnego "The Crown", gdzie występuje wraz z Helen Mirren. Aktor ma 51 lat i do tej pory wydawało się, że jest okazem zdrowia. Wszystko zmieniło się po wizycie u lekarza trzy miesiące temu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zgłosiłem się z opuchniętymi gruczołami, a wyszedłem z rakiem migdałków czwartego stopnia - napisał Gary O'Brien na Twitterze.

Dopiero po jakimś czasie od wizyty u lekarza zdecydował się powiedzieć całą prawdę bliskim, a publika poznała ją jeszcze później. 

Informacjami podzielił się dopiero po chemioterapii

Trudny proces leczenia trwał sześć tygodni. Aktor musiał przejść radio- i chemioterapię, aby uratować się przed najgorszym. To wyczerpujące, często niebezpieczne dla zdrowia leczenie, które nie zawsze musi zakończyć się sukcesem. Na szczęście Gary O'Brien nie miał z nim problemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

- To jedynie koniec leczenia, któremu się poddałem. Teraz czeka mnie długa droga przed powrotem do zdrowia. Powiedziano mi, że mój stan się pogorszy, zanim będzie lepiej i nie mam żadnego powodu, by w to wątpić - napisał potem na swoim koncie na Twitterze.

Aktor do tego nakręcił wideo, w którym po pierwszej dawce chemioterapii życzył powodzenia wszystkim, którzy muszą w niej wziąć udział. 

- Najlepsze życzenia dla tych, którzy dopiero zaczynają tę podróż - napisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: wp

Następny artykuł