Co się wydarzyło w szpitalu? Nagła śmierć Pawła Królikowskiego zaskoczyła fanów, nikt się nie spodziewał

Co się wydarzyło w szpitalu? Nagła śmierć Pawła Królikowskiego zaskoczyła fanów, nikt się nie spodziewał Źródło: Wikimedia Commons/JaFryta CC2.0

Rodzina Pawła Królikowskiego przeżywa teraz prawdziwy dramat. Aktor zmarł nagle. Wiadomo było, że walczy z chorobą, ale nikt nie sądził, że odejdzie właśnie teraz. Wiele osób zastanawia się nad tym, co wydarzyło się w szpitalu.

Rodzina Pawła Królikowskiego potwierdziła dzisiaj śmierć aktora. Na temat jego śmierci wciąż niewiele wiadomo, jedynie "Super-Express" podał, że zmarł w szpitalu. Jeszcze niedawno jego żona mówiła, że czuje się lepiej, a dziś dotarły do nas tak porażające informacje.

Rodzina Pawła Królikowskiego nie spodziewała się, że to się wydarzy

Kilka tygodni temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała w wywiadzie dla "Na żywo", że Paweł Królikowski czuje się coraz lepiej i zaczyna dochodzić do zdrowia. Oczywiście przy skomplikowanym schorzeniu neurologicznym nie jest to takie proste. Stan aktora miał się nagle pogorszyć, a jak podał "Super Express", aktor zmarł w szpitalu 26 lutego.

Jeszcze wczoraj jego syn dodawał na Instagram Story fotografie z premiery filmu "Swingersi", więc wiele wskazywało na to, że z jego ojcem wszystko jest w porządku. Gdy fani przeglądali wczorajsze posty Antoniego, nawet nie podejrzewali, że dzień później stan zdrowia jego ojca może się drastycznie pogorszyć. Wygląda na to, że również dla rodziny mogło to być nie lada zaskoczeniem.

Przebieg choroby Pawła Królikowskiego

Jeszcze w 2015 roku Paweł Królikowski przeszedł niezwykle skomplikowaną operację usunięcia tętniaka z mózgu. Operacja została wykonana w szpitalu na warszawskim Bródnie. Natrafił tam na świetnego specjalistę, który uratował mu wtedy życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - opowiadał o operacji Paweł Królikowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczona żona Królikowskiego w końcu zabrała głos. Przekazała tylko 7 słów

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

W grudniu 2019 aktor znowu wylądował w szpitalu, według wielu doniesień był w stanie krytycznym. Po kolejnej operacji pojawiły się powikłania, ale i z nimi udało mu się uporać. Niestety, niecałe trzy miesiące po zdecydowanej poprawie, aktor nagle zmarł. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Polscy sportowcy zamknięci w hotelu z powodu koronawirusa. Organizatorzy chcą zapobiec epidemii
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News