Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna Źródło: Instagram / antek.krolikowski

Rodzina popularnego aktora przeżywa prawdziwy koszmar. Paweł Królikowski przeszedł niedawno kolejną operację, zabieg zakończył się katastrofą.

Rodzina Pawła Królikowskiego jest zrozpaczona, przeżywa teraz naprawdę trudne chwile. Aktor, który od grudnia przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali, musiał przejść kolejną operację. Zabieg nie zakończył się jednak zgodnie z planem, mężczyzna jest w ciężkim stanie. 

Rodzina popularnego aktora bardzo się martwi

Paweł Królikowski wciąż dramatycznie walczy o powrót do zdrowia. Popularny aktor trafił na oddział neurochirurgii tuż przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Pod opieką lekarzy spędził już ponad miesiąc, niestety, jego stan zdrowia nadal jest bardzo poważny. Niedawno mężczyzna przeszedł kolejną operację, której przebieg nie był pomyślny. Pojawiły się kolejne komplikacje, które uniemożliwiają Królikowskiemu opuszczenie murów szpitala. 

- Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja - powiedział dziennikarzom "Super Expressu" jeden z informatorów.

Rodzina Pawła Królikowskiego wspiera go w walce o zdrowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo złego stanu mężczyzny, rodzina bardzo go wspiera. To nie pierwsze problemy ze zdrowiem aktora - kłopoty zaczęły się 4 lata temu. Wtedy po raz pierwszy trafił na oddział neurochirurgii. Nieustający ból głowy okazał się być tętniakiem mózgu, który wymagał natychmiastowej operacji. Aktor po rehabilitacji wrócił do pracy, jednak problemy pojawiły się ponownie rok temu. 

Teraz fanów zasmuciła wieść o finale operacji, który doprowadził do katastrofy, jaką jest zakażenie. Rodzina już liczyła na szybki powrót aktora do zdrowia i przygotowywała się do kolejnej rehabilitacji, jednak infekcja sprawiła, że bliscy od nowa przeżywają olbrzymi dramat. Znów będą się bardzo niepokoić stanem aktora, a walka z zakażeniem zapewne będzie spędzać im sen z powiek.

Dzisiaj grzeje: 1. Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało
2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

Fani również trzymają kciuki za uwielbianego aktora i z niecierpliwością czekają na jego powrót do pracy. Nie zobaczą go jednak w najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Ze względu na komplikacje zdrowotne, stacja Polsat prawdopodobnie zastąpi aktora innym jurorem. Póki co, nie wiadomo jednak, kto zajmie jego miejsce w programie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są porażające zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus. Fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  2. Lidl zaszalał z wynagrodzeniami z powodu braku pracowników. Możesz zarobić 50 zł za godzinę
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News