Zabił swoją dziewczynę. Potem wysłał jej rodzinie wiadomość, która doszczętnie nimi wstrząsnęła

Zabił swoją dziewczynę. Potem wysłał jej rodzinie wiadomość, która doszczętnie nimi wstrząsnęła Źródło: .

Rodzina zmarłej dziewczyny długo nie mogła pogodzić się ze stratą. Sytuację pogorszyła wiadomość, którą otrzymali niedługo po tragicznym zajściu. Nigdy nie będą w stanie o tym zapomnieć.

Pogrążona w smutku rodzina robiła wszystko, by w końcu pogodzić się ze śmiercią tak bliskiej ich sercu osoby, jednak wszelkie próby kończyły się porażką. W ich sercach wciąż tkwił żal, a w pamięci tęsknota. Po pewnym czasie w końcu zaczęli stawać na nogi, jednak nadal dość niepewnie. Wiadomość, jaką wtedy otrzymali, po raz kolejny nimi wstrząsnęła. 

Brawurą zabił swoją dziewczynę 

Mentesh Da Silva od dłuższego czasu był związany z nastoletnią Emily Laker. Chłopak lubił się popisywać, w szczególności przed kolegami i ukochaną, a tego feralnego dnia nie było inaczej. W czasie jazdy samochodem, gdy jego dziewczyna siedziała na miejscu pasażera, on chciał pokazać, jaką prędkość potrafi osiągnąć. Nieuwaga i chwilowy brak kontroli nad pojazdem tragicznie zaważyły o ich losie. 

Chłopak z impetem uderzył w pobliskie drzewo, choć w ostatniej chwili starał się jeszcze zapanować nad samochodem. Gdy pomoc przybyła na miejsce, szybko okazało się, że Mentesh miał o wiele więcej szczęścia, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Mimo tak mocnego uderzenia, odniósł tylko kilka zadrapań, dlatego już po kilku dniach mógł opuścić szpital. Tymczasem Emily zginęła na miejscu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawą niezwłocznie zajęła się policja, a stojący przed sądem chłopak nie krył skruchy i ze łzami w oczach przyznał się do winy tłumacząc, iż wie, że źle zrobił. Finalnie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok. Pogrążona w żałobie rodzina dziewczyny pogodziła się z wyrokiem. 

Rodzina zmarłej dostała wiadomość, która doszczętnie nimi wstrząsnęła 

Nie minęło wiele czasu od wyroku sądu, a Mentesh wysłał do rodziny zmarłej wiadomość, wykazując zupełnie inne emocje niż na sali rozpraw. Wydawał się zupełnie nieporuszony śmiercią Emily, a słowa jakie przesłał, są nieprawdopodobne. 

- Gó**na się zdarzają. Wiem, że jest teraz szczęśliwsza w porównaniu do bycia w Canterbury z tymi idiotami - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Choć rodzina nastolatki prosiła go jedynie o nierozdrapywanie ran, on nie wyrażał już żadnej skruchy i wprost przyznał, że nie czuje się winny całej tragedii. Bliscy zmarłej starają się o tym nie myśleć, ale nie potrafią zapomnieć o wypadku i o słowach chłopaka, co wpędza ich w jeszcze większą rozpacz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł