Dzieci były tak wygłodzone, że jadły styropian i tapetę ze ściany. Mieszkańcy są wstrząśnięci rodzinną tragedią

Dzieci były tak wygłodzone, że jadły styropian i tapetę ze ściany. Mieszkańcy są wstrząśnięci rodzinną tragedią Źródło: materiały ukraińskiej policji

Rodzina z ukraińskiego Dniepra zmagała się z wielkim dramatem. Mimo wezwań ze strony sąsiadów, opieka społeczna nie reagowała, uważając, że los dzieci nie jest ich problemem. Kto wie, czy małe Ukrainki nadal by żyły, gdyby nie interwencja.

Rodzina zamieszkująca Dniepr jest tematem, o którym mówi cała Ukraina. W trakcie interwencji policji w jednym z mieszkań położonych na terenie miasta odkryto sceny rodem z horroru. Mimo że opieka społeczna dostawała doniesienia o rodzinnych awanturach, płaczących dzieciach i ubóstwie matki i jej córek, to nikt nie chciał się tym zainteresować. To, co musiały przeżywać małe Ukrainki, jest przerażające.

Patologiczna rodzina była na celowniku opieki społecznej. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, poznali prawdę

Historia 25-letniej Ukrainki i jej córek poruszyła cały kraj naszych wschodnich sąsiadów. Kobieta przeprowadziła się ze swoimi dziećmi z rodzinnej wsi, w której zostawiła męża i jeszcze jedno dziecko, aby żyć ze swoim konkubentem. Związek był patologiczny i nie brakowało w nim przemocy i awantur. Sąsiedzi krewkiej pary wielokrotnie zgłaszali sprawę opiece społecznej, lecz ta odmawiała interwencji, w przekonaniu że kobieta z dziećmi nie są zameldowani w mieście, więc nie są ich problemem.

Miarka się przebrała, kiedy konkubent 25-latki wezwał policję, zarzucając kobiecie, że go bije i demoluje jego mieszkanie. Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, ukazały im się sceny jak z horroru.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci walczyły o swoje życie

Jak się okazuje, małe dziewczynki, 5-latka i niespełna 2-latka, były zmuszone do życia w spelunie. Po podłodze mieszkania walały się butelki z alkoholem, śmieci i uszkodzone przedmioty, a wokół unosił się zapach moczu i zgnilizny.

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Kiedy dzieci przyjechały do szpitala, okazało się, że są niedożywione i żeby przeżyć tę katorgę, musiały jeść tapety ze ścian, włosy i styropian. Dzieci najprawdopodobniej trafią do rodziny zastępczej bądź biologicznego ojca. Jednak to, co przeżyły, na długo zostawi ślad w ich psychice.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News