Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem

Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem Źródło: Wikimedia Commons/Fryta 73

Rodzina Pawła Królikowskiego przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile. Aktor trafił do szpitala niedługo przed świętami w stanie zagrożenia życia. Jego najbliżsi mają wyjątkowo smutne święta.

Nie wiadomo, co by się stało z Pawłem Królikowskim, gdyby nie jego rodzina. Jak aktor sam przyznaje, to dzięki ich pomocy wciąż żyje, choć oczywiście nie zapomina podziękować swoim lekarzom. Niestety ostatnie pół roku było dla nich wyjątkowo ciężkie, a te święta są najsmutniejszymi w ich życiu.

Rodzina Królikowskich ma bardzo smutne święta

Choć sytuacja nie jest już tragiczna, okazuje się, że te święta mogą być najgorszymi w życiu rodziny Królikowskich. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Super Express, głowa rodziny niestety spędza ten wyjątkowy czas w szpitalu,a nie w domu z najbliższymi. 

- Jego stan zdrowia jest poważny, dlatego są małe szanse, że pan Paweł opuści szpital na święta - czytamy na stronie tabloidu. 

Bliscy czuwają przy nim cały czas, jednak są to dla nich niesamowicie trudne chwile. Patrzenie na osłabionego, ukochanego bliskiego, gdy ten leży w szpitalu podczas świąt, na pewno jest wyjątkowo smutne i bolesne.

Dla żony Pawła Królikowskiego to wyjątkowo trudny czas

żona aktora przez ostatnie pół roku przeżywała prawdziwy koszmar. Bezustanne zamartwianie się o męża z pewnością nie jest dla niej łatwe. To wielkie wyzwanie dla ich miłości, które jednak zdają wzorcowo, pokazując, jak silne i ogromne uczucie ich łączy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Królikowskiego zdradziła również, że męża czeka długa rehabilitacja. Wszystko wskazuje na to, że aktor, aby wrócić do zdrowia, będzie musiał jeszcze sporo pracować. Jego bliscy mają jednak nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o mężu Danuty Holeckiej. Dziennikarka wolałaby, żeby nikt się o tym nie dowiedział
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

- Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu - mówiła Ostrowska-Królikowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News