Gdy mama zobaczyła, że jej 6-letnia córka wyrzuciła prezent do kosza, zagotowało się w niej. Dała jej taką nauczkę, że się popłakała

Gdy mama zobaczyła, że jej 6-letnia córka wyrzuciła prezent do kosza, zagotowało się w niej. Dała jej taką nauczkę, że się popłakała Źródło: Facebook/Haley Hassel

Rodzina, która jest w potrzebie, dostanie coś specjalnego, a wszystko przez zachowanie dziewczynki, która nie potrafiła docenić tego, co dostała.

Niejedna rodzina spotkała się z problemem kapryśnych dzieci, które potrafią okazywać swoje niezadowolenie z otrzymanych prezentów. Kiedy córka tej kobiety wyrzuciła swój prezent do kosza, mama postanowiła dać jej nauczkę.

Mama kupiła swojej córce wymarzony prezent

Haley Hassel z USA nie ma lekko w życiu - studiuje, pracuje jako kelnerka, a ponadto samotnie wychowuje 6-letnią dziewczynkę, Presleigh. Kobieta stara się zapewnić swojej córce wszystko, czego ta potrzebuje, mimo że nie dysponuje ogromnym budżetem.

Dziewczynka poprosiła mamę o konkretny piórnik do szkoły. Mama, chcąc uszczęśliwić swoją córkę prezentem, przekopała się przez kilka sklepów, aby znaleźć przedmiot, który zażyczyła sobie Presleigh. W końcu udało jej się sprezentować swojemu dziecko dokładnie to, co 6-latka chciała. Okazało się, że radość z prezentu nie potrwała zbyt długo.

Następnego dnia Presleigh, gdy wróciła ze szkoły, powiedziała, że już cała szkoła ma takie piórniki i wyrzuciła długo oczekiwany prezent do kosza. Mama poważnie się zdenerwowała, ale wiedziała, że nie może się przecież wyżywać na swoim dziecku. Zaplanowała więc perfekcyjny sposób, aby dać dziecku nauczkę na przyszłość.

Biedna rodzina dostanie prezent 6-latki. Dziewczynka na zawsze zapamięta te lekcję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

6-latka chciała, żeby mama kupiła jej kolejny prezent, dlatego Hassel wzięła torebkę śniadaniową, podpisała ją jako "Piórnik Presleigh" i wręczyła córce. Dziewczynka się rozpłakała i poprosiła o zwrócenie starego piórnika, ale matka powiedziała, że na niego nie zasłużyła. Kazała wyjąć go z pudełka i powiedziała, że 6-latka osobiście odda go potrzebującej rodzinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Kobieta przyznała, że może nieco przesadziła, ale ostatecznie uważa, że dobrze zrobiła. Chciała uświadomić swojej córce, iż ta ma i tak ogromne szczęście, że może korzystać z tego, co daje jej mama. Wielu internautów poparło Hassel, choć kilka osób uznało, że nie powinna wywlekać całej sprawy do Internetu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Sława detektywa ją przerosła, chciała rzucić się z wieżowca
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Fakt

Następny artykuł