Rodzina jest zrozpaczona, nie zamierza się poddawać. Tajemnicza, bolesna śmierć 6-latki poruszyła tysiące osób

Rodzina jest zrozpaczona, nie zamierza się poddawać. Tajemnicza, bolesna śmierć 6-latki poruszyła tysiące osób Źródło: facebook.com Megan Savage Dominici

Rodzina nie może nadal pogodzić się ze śmiercią swojej ukochanej 6-latki. Nikt nie może uwierzyć, że małej dziewczynki już nie ma z nimi. Jej śmierć była nie tylko tajemnicza, ale też niesamowicie bolesna.

Rodzina nie wierzy, że taka tragedia dotknęła akurat ich. Po śmierci 6-latki uparcie pracują nad tym, aby znaleźć winnych tragedii. Dochodzenie w sprawie nadal trwa.

Rodzina nadal opłakuje tragiczną śmierć dziecka: zostało zmiażdzone

6-letnia Addie Dominici 21 sierpnia 2019 roku wraz z rodzicami znajdowała się w Kalifornii. To wtedy doszło do tragedii, której jak się okazuje, można było z łatwością uniknąć. Na dziewczynkę w niespodziewanym momencie przewrócił się stos około 65 krzeseł, których łączna waga wynosiła 205 kg. Nie miała szans z tak ogromnym ciężarem.

Jak wiadomo, stos krzeseł był zabezpieczony, jednak coś poszło nie tak. Być może łańcuchy nie wytrzymały - przedmioty miały być nimi spięte. W mediach nie ma informacji o tym, jak dokładnie doszło do tragedii. Rodzice dziecka obwiniają za wszystko firmę  Bright Event Rentals, która była odpowiedzialna za ułożenie i zabezpieczenie krzeseł. Przez rzekome niedopilnowanie ciężar runął na dziewczynkę - poniosła śmierć na skutek obrażeń wewnętrznych. Krwotok i zmiażdżone narządy przesądziły jej los.

Nikt nie chce oficjalnie skomentować sprawy. Postępowanie trwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina utrzymuje, że krzesła były ułożony w sposób niedbały, pracownicy nie dopilnowali swoich obowiązków. Nieprawidłowe ich ułożenie spowodowało, że założone zabezpieczenia zdały się na nic. Pozew został już złożony, a sprawa wzbudza zainteresowanie mediów, ponieważ zarówno adwokat oskarżonej o niedbalstwo firmy oraz prawnik rodziny nie ustosunkowali się do sprawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo
2. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP

- Była wyjątkowym dzieckiem, naszym światełkiem. Kochała jazdę na BMX-ie, chciała prowadzić swój kanał na YouTube. To ona scalała całą naszą rodzinę w jedność - wspomina 6-latkę najbliższa rodzina. Interesowała się filmami, sztuką, nie mogła się zdecydować, czy w przyszłości zostać sportowcem czy policjantką. Jej marzenia zostały jednak zabrane do grobu - wspominają rodzice dziewczynki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Organizm, który niedawno przeszedł chorobę, wymaga specjalnego traktowania. Warto wiedzieć, jak o niego zadbać
  2. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw
  3. Niezwykły przepis na chlebek szczęścia z Watykanu. Efekt jest niebywały, ale nie można się nim dzielić z każdym
  4. Synoptycy łapią się za głowy. Niebawem w Polskę uderzy potężna Zehna, sytuacja będzie fatalna
  5. Mąż kazał przeczytać żonie swoje zapiski, a potem strzelił. Najgorszą rzecz zrobił dopiero, kiedy zaczęła krzyczeć
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News