Smutne wieści z domu Teresy Lipowskiej. Jej święta już nigdy nie będą takie same

Smutne wieści z domu Teresy Lipowskiej. Jej święta już nigdy nie będą takie same Źródło: fot. screenshot/vod.tvp.pl

Rodzina i wspólna wieczerza w święta jest najważniejsza. Niestety, wiele starszych osób spędza je w samotności. Kiedy bliskich brakuje, święta Bożego Narodzenia wyglądają zupełnie inaczej. Jak będzie w tym roku w domu Teresy Lipowskiej?

Rodzina, święta i prezenty - o tym w ostatnich dniach myśli Teresa Lipowska, gwiazda "M jak miłość". Jedna z najulubieńszych polskich aktorek wyznała jak wyglądają jej święta Bożego Narodzenia. Szczególny czas w roku spędza otoczona najbliższymi, jedząc najpyszniejsze potrawy. 

Rodzina z którą spędzamy Święta

Teresa Lipowska w jednym z ostatnich wywiadów, których udzieliła, podzieliła się z nami wiadomością o tym, jak wyglądają święta u niej w domu. Rodzina, przyjaciele i najbliższe osoby tworzą dla gwiazdy niepowtarzalny klimat, który jest jedyny w swoim rodzaju. 

- Potraw może nie ma dwunastu, ale wszystkie wigilijne. Indyka i szynki na pewno nie będzie na stole. Święta spędzam u mojego syna i jego żony. Oczywiście jest choinka, są prezenty, a potem śpiewanie kolęd. Zawsze wtedy gram na pianinie, a syn na gitarze. Jest magicznie - opowiedziała Teresa Lipowska. 

Rodzina i przyjaciele nie zastąpią Świąt z mężem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teresa Lipowska już kolejny rok spędza święta bez męża. Po śmierci ukochanego Wigilia nie wygląda już tak samo i chociaż jest przy niej rodzina i przyjaciele, to aktorka dostrzega, że coś się zmieniło, a Boże Narodzenie nie cieszy tak samo jak wcześniej. 

- Jest przy mnie rodzina, są przyjaciele... Mam się do kogo odezwać. I cieszę się z tego. Jednak samotność mi czasem doskwiera. Szczególnie jak pomyślę, że po pracy znowu będę musiała wrócić do pustego mieszkania. I nie zastanę męża, który ze mną porozmawia, przytuli, zapyta, czy napiję się z nim herbaty. To boli - wyznała Teresa Lipowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez 500 plus zabrakło pieniędzy. Od stycznia zabiorą im pieniądze, a to pewnie nie koniec
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Dla Teresy Lipowskiej jej mąż był partnerem idealnym, razem udało im się przeżyć 44 lata. Aktorka wyznała, że wszystkim życzy takiej miłości, jaką ona przeżyła razem ze swoim mężem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrzymali go i wlepili mandat w wysokości 4 tys. złotych. Powód był poważny
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

źródło: pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News