Kot wrócił brudny z dworu. Włożyła zwierzę do pralki i włączyła, finał okazał się tragiczny

Kot wrócił brudny z dworu. Włożyła zwierzę do pralki i włączyła, finał okazał się tragiczny Źródło: Flickr/James Cridland

Rodzina była w szoku, gdy skończyło się pranie. Gdy zwierzę wróciło wyjątkowo brudne z dworu, dziewczynka włożyła kota do pralki.

Rodzina wypuszczała co jakiś czas swoją ulubienicę, kotkę Addie, na dwór. Zwierzak nie był typowym kotem domowym, dlatego czasem spędzał czas na świeżym powietrzu. Pewnego razu wrócił niezwykle brudny, co od razu zauważyła najmłodsza osoba w rodzinie. Niestety, dziewczynka nie wybrała najlepszej metody na wyczyszczenie kota.

Rodzina była w ciężkim szoku, gdy otworzyła pralkę

Kilkulatka za pomocą prostej, dziecięcej logiki wydedukowała, że jeśli zwierzę jest brudne, to trzeba je wyprać w pralce, tak jak ubrania. Niestety, nie wiedziała, że kotu może się stać krzywda. Włożyła zwierzaka do pralki, zamknęła drzwiczki i włączyła urządzenie.

Jej matka, gdy usłyszała włączoną pralkę, pomyślała, że to ona nastawiła pranie, tylko zwyczajnie o tym zapomniała, dlatego nie zwróciła na to uwagę. Jednak gdy skończył się cykl pralki, zauważyła kota w środku i czym prędzej otworzyła bęben. Niestety, było już za późno, zwierzak nie żył.

Kotom zdarza się trafić w nieodpowiednie miejsca. Powinniśmy uważać na nasze zwierzaki

- Myślała, że pomaga. To był okropny wypadek. Zamykajcie drzwi, kiedy używacie maszyn elektrycznych. Nie dopuszczajcie do nich malców. Ale przede wszystkim tłumaczcie, że żywe zwierzęta to nie rzeczy i trzeba je traktować z podobną troską, co ludzi - napisała babcia dziewczynki na Facebooku niedługo po tym smutnym wydarzeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czasami podobne sytuacje zdarzają się przypadkiem. Kotom zdarza się wylegiwać w praniu leżącym w pralce i czasami właściciel nieświadomie potrafi włączyć urządzenie ze zwierzakiem w środku. W 2013 roku odnotowano przypadek kotki, która przeżyła pranie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Właściciele zwierząt domowych muszą pamiętać o zamykaniu drzwi pralni i sprawdzaniu maszyn przed ich uruchomieniem. Leczyłem kota, który utknął w zamrażarce, nawet mój został kiedyś uwięziony w suszarce do ubrań na kilka dni. Koty lubią wskakiwać w różne miejsca i tam się kryć, właściciele powinni być więc bardzo czujni, by czegoś im nie zrobić - ostrzega Mike Nield, amerykański weterynarz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: JestPozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News