Nikt nie zareagował. 10-latek odebrał sobie życie w dobijających okolicznościach

Nikt nie zareagował. 10-latek odebrał sobie życie w dobijających okolicznościach Źródło: .

Rodzina nie miała pojęcia, że sytuacja jest tak dramatyczna. Tymczasem z chłopcem było coraz gorzej, aż w końcu, nie mogąc poradzić sobie z problemem, targnął się na własne życie.

Pogrążona w żałobie rodzina 10-latka nadal nie może uwierzyć, że nie ma go wśród nich. Zawsze wydawał się pogodny i posłuszny, a z problemami zdawał sobie radzić samodzielnie. Niestety, brak zrozumienia, ale przede wszystkim wsparcia, doprowadziły do najgorszego. Nikt nie reagował, gdy jeszcze było to możliwe, teraz jest już za późno. 

Nikt nie reagował. 10-latek odebrał sobie życie, jego rodzina nie może uwierzyć

10-letni Seven nie miał łatwego dzieciństwa. Niedługo po przyjściu na świat chłopiec został poddany kilku operacjom. Problemy zdrowotne doprowadziły do tego, że przeprowadzono na nim również kolostomię, czyli wykonanie sztucznego odbytu, a także przymocowanie przy brzuchu specjalnego woreczka, w którym zbierały się wszystkie treści jelitowe i gazy. Choć dla Sevena było to jedyną możliwością na normalne funkcjonowanie, dla jego rówieśników stało się okazją do okropnych drwin. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

10-latek nie mógł rozstawać się z woreczkiem, dlatego w szkole każdego dnia był wyśmiewany i w koszmarny sposób obrażany przez kolegów i koleżanki. Choć szykanowania trudno było nie zauważyć, nauczyciele w żaden sposób nie reagowali na jego krzywdę. Pewnego dnia w autobusie szkolnym doszło do karczemnego zachowania jednego z uczniów, który zaczął grozić Sevenowi. Przyjaciel 10-latka doradził mu, by w odwecie pobił go, a gdy ten odmówił, zaczął dusić Sevena, by pokazać mu, jak się bić. 

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile

2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

To sprawiło, że w 10-latku coś pękło. Choć jego mama dowiedziała się o całej sprawie i nawet próbowała alarmować do rady pedagogicznej szkoły syna, ci pozostawili głusi. Pewnego dnia Tami Charles wróciła do domu, gdy jej mąż był akurat na kościelnym chórze i dokonała porażającego odkrycia. W szafie znalazła zwłoki Sevena. Niestety, nie udało się go uratować. Chłopiec nie potrafił sam poradzić sobie z problemem i odebrał sobie życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Źle przygotowane mogą działać jak trucizna. Lepiej nie ryzykować, lekarze ostrzegają
  4. Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła
  5. Potrafisz znaleźć wszystkie tygrysy na zdjęciu? 90% osobom nie udaje się, szybko się poddają
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News