Bliscy Woźniaka-Staraka podjęli ostateczną decyzję. Wszystko przez komentarze internautów

Bliscy Woźniaka-Staraka podjęli ostateczną decyzję. Wszystko przez komentarze internautów Źródło: screen youtube.com/Onet100

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka jest zdruzgotana ostatnimi wydarzeniami i jej członkowie wciąż nie uporali się ze stratą 39-latka. Żałoba i zachowanie internautów zmusiły ich do podjęcia ostatecznej decyzji.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka przechodzi teraz przez prawdziwy koszmar. Najpierw jego bliscy usłyszeli o wypadku na jeziorze Kisajno, a później o zaginięciu 39-latka. Wszyscy cały czas mieli nadzieję, że uda się go odnaleźć całego i zdrowego, ale nadzieja malała z każdym dniem przedłużających się poszukiwań.

W Internecie na próżno szukać jakiegokolwiek komentarza z ich strony odnośnie tych wydarzeń i nie ma co się temu dziwić, bo przecież właśnie stracili bardzo bliską im osobę. Informacje o śmierci producenta bardzo mocno przeżyli również jego wierni fani, którzy w ostatnich dniach wprost zalali zarówno jego, jak i jego żony, profile w mediach społecznościowych wiadomościami z pytaniami oraz kondolencjami.

Rodzina podjęła ostateczną decyzję

Podczas poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka, jego profile w mediach społecznościowych, takich jak chociażby Instagram, zostały dosłownie zalane przez komentarze internautów. Ten sam los spotkał profile jego żony, która usilnie nie odpowiadała na wiadomości, w których wypytywano ją o szczegóły całej akcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Większość osób chciała wyrazić swoje wsparcie dla bliskich zaginionego, ale znaleźli się również i tacy, których komentarze były o wiele mniej przychylne. To zmusiło rodzinę Piotra Woźniaka-Staraka do podjęcia konkretnych kroków.

Zaczęło się od tego, że jego małżonka zablokowała jakiekolwiek dodawanie kolejnych komentarzy na swoim profilu instagramowym, co niedługo potem uczyniono również z kontem zmarłego producenta filmowego. Co więcej, z wielu jego zdjęć zniknęły niemalże wszystkie wiadomości pozostawione przez internautów. Zarówno te z kondolencjami, jak i te obraźliwe.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż chciał uczcić pamięć zmarłej żony i posadził 6 tys. drzew. Dopiero 17 lat później jego tajemnica ujrzała światło dzienne
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Rodzina Woźniaka-Staraka nie mogła już wytrzymać natłoku wiadomości pozostawianych przez internautów, ponieważ rozdrapywały one tylko i tak już bolesną ranę, którą spowodowało jego odejście. Niewykluczone, że za jakiś czas jego bliscy zdecydują się na opublikowanie swoich przemyśleń i odczuć związanych z ostatnimi dniami, ale jak na razie potrzebują dla siebie jeszcze trochę spokoju. Trzeba pamiętać, że przechodzą teraz przez niesamowicie trudny czas, a zasypywanie ich tysiącami wiadomości każdego dnia bez wątpienia niczego nie poprawia, a wręcz przeciwnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News