Nikt nie chciał usłyszeć tych słów. Doniesienia naczelnika TOPR o drugim grotołazie obiegają media

Nikt nie chciał usłyszeć tych słów. Doniesienia naczelnika TOPR o drugim grotołazie obiegają media Źródło: Wikipedia - Jarosław Pocztarski

Rodzina zaginionego grotołaza usłyszała dziś przerażające wiadomości. Podzielił się nimi naczelnik TOPR, który informuje nas o stanie akcji ratunkowej. Nikt nie chciał usłyszeć tak przykrych słów.

Rodzina grotołaza, który wciąż nie został odnaleziony przez służby, musi przeżywać obecnie wielki dramat. Dowiedzieliśmy się, że przedstawiciel TOPR przekazał ważny komunikat, który jednoznacznie wskazuje na to, jak obecnie przebiega akcja ratunkowa. Dzięki takim słowom możemy dowiedzieć się, jak wyglądają obecnie działania ratowników.

Muszą oni pracować w bardzo trudnych warunkach, dlatego należy zrozumieć, że ich działania nie są tak szybkie, jak chciałaby tego rodzina zaginionych. Informacje o pierwszym z mężczyzn okazały się być tragiczne. Dowiedzieliśmy się, że jeden z grotołazów zaginął, natomiast drugi z nich jest obecnie również uważany za zmarłego zdaniem poszukujących.

Rodzina grotołaza jest w rozpaczy

- Nie ma wątpliwości, mężczyzna nie żyje. Zakładamy, że obok jest ciało drugiego mężczyzny, który także nie żyje - stwierdził Jan Krzysztof, naczelnik TOPR, który miał okazję wypowiedzieć się na temat tego, co dzieje się w trakcie akcji ratunkowej.

Pojawiły się również dokładne informacje, które potwierdzają najczarniejszy scenariusz. Okazuje się, że najprawdopodobniej obaj grotołazi zginęli w trakcie spełniania swoich marzeń i pasji. Oficjalne informacje na ten temat wciąż się nie ukazały w internecie, lecz wiele osób twierdzi, że jest to jedynie kwestia kilku godzin, zwłaszcza wobec takiej wypowiedzi.

Rodzina grotołaza czuła wielki niepokój

- Stwierdzono zgon jednego z poszkodowanych. Nie udało nam się do niego dotrzeć. Okoliczności, położenie ciała nie budzą żadnych wątpliwości. Obserwowano je z bliska. Wszystko wskazuje na to, że nieopodal znajdziemy drugiego grotołaza. To, co teraz widzimy, to ciało leżące w wąskim przesmyku - dodaje Jan Krzysztof w rozmowie z mediami.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2.Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz wiemy, że poszukiwanie było intensywne, ale stosunkowo krótkie. Ciała grotołazów zostały odnalezione dość szybko, lecz niestety nie udało się zapobiec ich śmierci. Jak twierdzi Krzysztof, najprawdopodobniej zmarli oni na skutek wychłodzenia lub nagłego zalania wodą, do którego mogli być nieprzygotowani. Ich ciała niebawem powinny zostać wyciągnięte.

  1. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  2. Fortuna Staraków wynosi 6 miliardów złotych. Na czym dorobił się Jerzy Starak, ojciec tragicznie zmarłego Piotra?
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

źródło: WP

Następny artykuł