Rodzina
Wikimedia Commons/Tadeusz Mieczyński
Klaudia Bochenek - 23 Stycznia 2020

Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili

Rodzina z całych sił kibicuje skoczkowi narciarskiemu w codziennych zmaganiach z chorobą. Podjął walkę w lipcu zeszłego roku, w pewnym momencie było z nim naprawdę poważnie, jednak wola walki jest w nim ogromnie silna.

Rodzina robi, co może, aby znany skoczek doszedł do siebie i niczego mu nie brakowało. To oni są jego "motorem" do walki z chorobą. Pojawiły się nowe informacje na temat jego stanu zdrowia.

Skoczek narciarski od zeszłego roku walczy ze złośliwym nowotworem

W 2014 roku znany norweski skoczek, Bjoern Einar Romoeren, zakończył swoją karierę sportową. Sądził, że po latach skoków i startów na całym świecie będzie wiódł spokojne, rodzinne życie. Rzeczywistość okazała się okrutna - w lipcu 2019 roku wykryto u niego złośliwy nowotwór kości, który objawił się guzem w biodrze, był to tak zwany mięsak Ewinga. Potem wszystko potoczyło się nadzwyczaj szybko, liczył się czas.

Kotlet schabowyGenialny trik na rozklepywanie kotletów schabowych. Będą idealnie równe, goście padną z wrażeniaCzytaj dalej

W październiku skoczek narciarski mocno zaniepokoił swoich fanów, kiedy poprosił ich o oddawanie krwi. Leki, które wtedy zażywał, powodowały jej ubytek. Bjoern Einar Romoeren chciał zwrócić uwagę na to, jak ważne jest regularne oddawanie krwi. Teraz skoczek pojawił się ponownie w mediach społecznościowych, aby podzielić się wspaniałą nowiną: "Chemioterapia numer 13, to już ostatnia! Nie czekam na kolejne dni, ale cieszę się na myśl o końcu chemii" - napisał na Facebooku.

Rodzina jest jego największym wsparciem, a dwójka dzieci oczkiem w głowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dieta z bananamiPrzez miesiąc codziennie zjadała banana. Niewiarygodne, co stało się z jej ciałemCzytaj dalej

- Ostatnie sześć miesięcy upłynęło mi bardzo szybko, bo bardzo dużo się wydarzyło. Z drugiej strony był to bardzo nudny czas, ponieważ w jednym tygodniu przyjmuję chemioterapię, w drugim śpię, a trzeci staram się wykorzystać jak najlepiej. Nie ma energii, by robić zbyt wiele. Staram się spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi i rodziną - zdradził Bjoern Einar Romoeren.

Dzisiaj grzeje:

1. Dawid Kubacki zdradził przykrą informację. Mało kto zdaje sobie z niej sprawę
2. Ważna wiadomość dla Polaków. Premier właśnie wprowadził stan alarmowy pierwszego i drugiego stopnia dla całego kraju

Nie da się ukryć, że żona Martine, 2-letni syn i półroczna córka są dla niego motywacją i ogromnym wsparciem. To dla nich walczy.

- Mam ogromne wsparcie od rodziny i wielu przyjaciół, zarówno w środowisku skoków, jak i poza nim. Specjalne podziękowania należą się mojemu lekarzowi, który pozwolił mi wrócić do domu, a przede wszystkim zdiagnozował chorobę - mówił Romoeren.

Obrazy Pikio

Fot. instagram.com/romoeren/

Obrazy Pikio

Fot. screen TVP Sport

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Agnieszka Radwańska zrobiła piorunujące wrażenie na gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie jej kreacji podbija internet
  3. Piotr Żyła pochwalił się umiejętnościami gry na gitarze. Bezcenna reakcja Horngachera
  4. Fatalne wiadomości, nie żyje Sebastian Furtak. Rodzina błaga o pomoc
  5. Dramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Nie żyją dzieci
  6. Kupiła rasowego szczeniaka. Gdy lekarz go zbadał aż zaniemówił, odkrył wstrząsającą prawdę o hodowcy

Banany, wykorzystanie skórkiZalej skórki od bananów wodą i poczekaj 5 dni. Efekt przejdzie najśmielsze marzenia, proste i skuteczneCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News