Rodzina chciała odzyskać swoje pieniądze. Nagle na sale wnieśli zwłoki nieżyjącego mężczyzny

Rodzina chciała odzyskać swoje pieniądze. Nagle na sale wnieśli zwłoki nieżyjącego mężczyzny Źródło: twitter.com/ConfessionWhite

Rodzina zabrała zwłoki nieżyjącego mężczyzny i przynieśli je na salę w ramach dowodu. Pracownicy byli przerażeni tym, co się działo na ich oczach. Bliscy zmarłego musieli zrobić to, by odzyskać swoje pieniądze.

Rodzina zmarłego nie miała innego wyboru. Musieli podjąć ostateczne kroki, by uzyskać to, co im się należało. Przerażające doniesienia napłynęły z RPA, gdzie doszło do tej niebywałej historii. Cały świat dziwi się, jak coś tak strasznego mogło się wydarzyć. 

Pogrążona w żałobie rodzina 

Bliscy zmarłego złożyli wniosek do firmy ubezpieczeniowej, aby ta wypłaciła im polisę. Old Mutual, czyli najstarsza firma, która prowadzi działalność związaną z ubezpieczaniem obywateli RPA, odrzuciła wniosek. 

Pomimo aktu zgonu oraz dokładnej dokumentacji medycznej, a także tej związanej z ubezpieczeniem, firma nie zmierzała wypłacać rodzinie zmarłego polisy. Zdaniem ubezpieczyciela, nie było dowodów na to, że mężczyzna nie żyje. Rodzina, która usłyszała, że nie otrzyma pieniędzy z ubezpieczenia, postanowiła udowodnić całej firmie, że ich bliski nie żyje. Zrobili to w najbardziej radykalny sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina nie miała innego wyboru

Cała rodzina spotkała się w kostnicy, skąd zabrali zwłoki mężczyzny. Zapakowali je do niebieskiej torby i przewieźli pod firmę ubezpieczeniową. Nagranie, które zostało opublikowane w sieci, pokazuje, jak dwie kobiety idą z torbą do budynku, w którym znajduje się firma.

Pracownicy patrzyli z niedowierzaniem na to, co się dzieje na ich oczach. Jeszcze żaden z ich klientów nie przyniósł do firmy zwłok. Kobiety, które przyniosły ciało mężczyzny, zażądały natychmiastowej wypłaty polisy. Tylko ze względu na to, że pojawiły się ze zwłokami, firma postanowiła wypłacić im pieniądze. Old Mutual chciała się pozbyć problemu, którym okazało się ciało martwego mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Światło dzienne ujrzały jeszcze bardziej przerażające fakty. Kobiety wyznały lokalnym mediom, że przez 9 dni od śmierci mężczyzny, próbowały porozumieć się z firmą ubezpieczeniową, ale oni bez końca zbywali kobiety. Przez cały ten czas nie mogły wyprawić pogrzebu dla zmarłego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News