Znikąd pojawił się jeleń i poszedł do rodziny po pomoc. Gdy tylko zdali sobie sprawę, co się dzieje, zadzwonili po policję

Znikąd pojawił się jeleń i poszedł do rodziny po pomoc. Gdy tylko zdali sobie sprawę, co się dzieje, zadzwonili po policję Źródło: Screen/Youtube/Associated Press

Rodzina postanowiła wezwać policję, gdy zauważyła na swojej posiadłości jelenia. Zwierzę pojawiło się znikąd i ewidentnie potrzebowało pomocy.

Rodzina była bardzo zaskoczona, gdy znikąd pojawił się jeleń. Gdy domownicy zdali sobie sprawę z tego, co się dzieje, natychmiast wezwali policję. Dzikie zwierzę ewidentnie potrzebowało pomocy człowieka. 

Rodzina chciała pomóc zwierzakowi 

Rodzina, u której niespodziewanie pojawiło się w ogródku dzikie zwierzę, była na początku mocno przestraszona. Nie wiadomo czego można się spodziewać po jego zachowaniu. Gdy członkowie familii zrozumieli, co się wydarzyło, natychmiast chcieli pomóc jeleniowi. Postanowili zawiadomić o całym zajściu policję. To, co stało się później, zaskoczyło wszystkich jeszcze bardziej. Sytuacja miała miejsce w Teksasie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodziewany finał 

Okazało się, że jeleniowi utkwiło coś na porożu. Pojawił się w ogródku tej rodziny, bo nie mógł sam poradzić sobie z tym problemem. Zwierzę, któremu nadano imię Buck, było oswojone i w ogóle nie bało się w obecności człowieka. Gdy na miejscu zjawił się policjant Kevin Zieschang, rozpoczęła się akcja ratunkowa. 

Rodzinie, z pomocą policjanta, udało się usunąć śmieci znajdujące się na porożu jelenia. Mogłoby się wydawać, że po oswobodzeniu zwierzę natychmiast ucieknie do lasu, jednak wydarzyło się coś zupełnie innego. Buck ewidentnie chciał zaprzyjaźnić się ze swoimi wybawicielami i nie miał zamiaru opuszczać posiadłości. W końcu został jednak przepędzony przez Kevina.

Kilka dni później, kiedy lokalna telewizja postanowiła nagrać materiał o tym niecodziennym incydencie, stało się coś zaskakującego. Podczas wywiadu przeprowadzanego z Kevinem Zieschangiem, pojawił się Buck. Zwierzę być może stwierdziło, że jest to najlepszy moment, żeby podziękować empatycznemu policjantowi. Jeleń stał się gwiazdą całego materiału i świetnie czuł się przed kamerami. Wszystko zostało uwiecznione na wyjątkowym filmie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Ta historia może wydawać się urocza, ale Buck swoim zachowaniem naraża się na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Zbytnia ufność w stosunku do ludzi może zostać ukarana. Policja zabrała więc jelenia do pobliskiego schroniska dla dzikich zwierząt, żeby tam w bezpiecznym miejscu mógł się przechadzać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  3. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  4. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  5. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Źródło: Newsner

Następny artykuł