Policja ukrywała to przed mediami. Ze względu na bliskich Dawidka zatajono jeden drastyczny szczegół śledztwa

Policja ukrywała to przed mediami. Ze względu na bliskich Dawidka zatajono jeden drastyczny szczegół śledztwa Źródło: .

Tata Dawidka porwał swojego syna 10 lipca. Dopiero teraz rodzina chłopca dowiedziała o pewnym szczególe poszukiwań, który ukrywany był przed wszystkimi. Wszystko ze względu na bliskich 5-latka.

Tata Dawidka podczas swojej zbrodni ukrył ciało swojego dziecka w taki sposób, że dopiero po 10 dniach udało się go odnaleźć.  Przez ten czas rodzina chłopca przechodziła przez prawdziwe piekło. Akcja poszukiwawcza trwała długie 10 dni, a wielu jej uczestników, jak i osób śledzących całą sprawę miało nadzieję, że uda się odnaleźć Dawidka całego i zdrowego. Teraz wraz z pracą śledczych pojawiają się kolejne szczegóły wydarzeń z 10 lipca. Co więcej, policja wyjawiła również pewien fakt, który ukrywany był przed mediami ze względu na rodzinę Dawidka.

Z każdym dniem dowiadujemy się coraz więcej na temat samej śmierci Dawidka, jak i śledztwa oraz poszukiwań. Co więcej, policja przyznała się teraz, że nie wszystkie informacje pierwotnie trafiły do mediów.

Tata Dawidka bardzo dokładnie ukrył ciało chłopca

Wiele osób tego typu poszukiwania wyobraża sobie w ten sposób, że grupa ludzi oddalona od siebie w określonych odległościach idzie tym samym tempem przed siebie, powoli przeczesując teren w celu znalezienia zaginionej osoby. I w tym przypadku faktycznie coś takiego również miało miejsce, jednak za pierwszą grupą osób złożoną z policjantów, ochotników, strażaków i żołnierzy, była jeszcze druga.

I o tyle o ile pierwszy rząd cały czas wypatrywał, gdzie może znajdować się chłopiec, mając nadzieję, że ten cały czas żyje. Tak druga grupa złożona z oddziałów kryminalnych sprawdzała każdy centymetr terenu, szukając śladów, które sugerowałyby, gdzie mogły zostać ukryte zwłoki chłopca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Te poszukiwania wyglądały mniej więcej następująco: tyralierą szli policjanci, wspierani przez żołnierzy WOT, przez strażaków, przez społeczności lokalne, natomiast celem tej tyraliery jest odszukanie chłopca oczywiście jeszcze żywego, rannego. Za nimi - już teraz mogę to powiedzieć, wcześniej chociażby ze względu na szacunek do rodziny tego nie mówiliśmy - podążały grupy służb, głównie kryminalnych, policjantów, którzy sprawdzali ten teren jeszcze bardzo dokładnie, ale już pod kątem ujawnienia śladów, które wskazywałyby np. na ukrycie zwłok - mówił rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka.

Rzecznik KGP podkreślił również, że to właśnie funkcjonariusze  z tej drugiej grupy znaleźli ciało Dawidka ukryte w wysokiej trawie. Co więcej, według Ciarka, ktoś, kto ukrył chłopca, zrobił to tak, aby, jak najtrudniej było go znaleźć.

 - Można powiedzieć, że osoba, która tam porzuciła zwłoki, robiła wszystko, aby te zwłoki ukryć tak, aby utrudnić ich odnalezienie - dodaje.

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. Jest oficjalne oświadczenie ws. stanu zdrowia Gienka Loski
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo
  7. Niewiarygodne. Jeden szczegół zadecydował, że dopiero teraz znaleziono ciało Dawidka

źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu