Rodzina nie chciała odwiedzić dziadka w święta. Wymyślił genialny plan, od razu wszyscy przyjechali

Rodzina nie chciała odwiedzić dziadka w święta. Wymyślił genialny plan, od razu wszyscy przyjechali Źródło: screen / Edeka

Rodzina ignorowała mężczyznę, co roku wykręcając się ze świątecznych odwiedzin. Staruszek postanowił, że nie spędzi kolejnych świąt w samotności. Wpadł na zaskakujący plan.

Rodzina co roku ignorowała staruszka, miał już dość ich ciągłych wymówek. Starszy mężczyzna postanowił, że kolejnych świąt nie spędzi w samotności i wpadł na zaskakujący pomysł. To, co zrobił, było bardzo ryzykowne, ale od razu zadziałało. Bliscy natychmiastowo przyjechali.

Rodzina nie chciała odwiedzać dziadka w święta, miał dość samotności

Święta to czas, który większość z nas spędza w rodzinnym gronie. Niestety, wiele starszych osób nie ma z kim porozmawiać czy zjeść kolacji świątecznej. Po śmierci partnera zostają sami w pustym domu, a dzieci są zajęte własnymi rodzinami i karierami. Tak właśnie wyglądało życie pewnego staruszka. Co roku bliscy wykręcali się od odwiedzin w jego domu. Od wielu lat święta spędzał sam, w końcu postanowił coś z tym zrobić.

Mężczyzna wpadł na genialny, ale i ryzykowny pomysł. Przed kolejnymi świętami wysłał do dzieci zawiadomienie o swojej śmierci. Wzruszeni bliscy bardzo przeżyli śmierć ojca i od razu wyruszyli w podróże do domu rodzinnego. Gdy tylko przekroczyli próg mieszkania, ich oczom ukazał się dziwny widok. W pokoju znajdował się zastawiony stół ze świątecznymi ozdobami i palącymi się świeczkami. Po chwili z drugiego pomieszczenia wyszedł starszy mężczyzna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina staruszka była kompletnie zaskoczona jego widokiem

Bliscy staruszka nie mogli uwierzyć, że mężczyzna jednak żyję. Dziadek skwitował ich zupełnie zaskoczone miny jednym, celnym zdaniem.

- Jak inaczej miałbym Was wszystkich tu przyprowadzić, co? - zapytał do zgromadzonych bliskich starszy mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Ta historia jest częścią świątecznej reklamy niemieckich marketów "Edeka". Wzruszające video robi furorę w internecie. Jednak świąteczna samotność starszych osób to poważny problem. Twórcy reklamy pragnęli zwrócić uwagę odbiorców na to, by pamiętali o swoich wiekowych członkach rodziny, szczególnie podczas okresu świątecznego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News