Mąż śledził żonę podczas jej wakacji. Gdy zobaczył kobietę w hotelu, szybko doszło do bójki

Mąż śledził żonę podczas jej wakacji. Gdy zobaczył kobietę w hotelu, szybko doszło do bójki Źródło: Screen/ YouTube/ Dailymail

Rodzina - matka z dziećmi - wyjechała na wakacje. Wkrótce okazało się, że nie są sami. Kobietę śledził jej mąż. Gdy wyszło to na jaw, doszło do rękoczynów.

Rodzina wybrała się na wypoczynek do Hiszpanii. Piękny kurort w Fornells na Minorce miał zapewnić niezapomniane wakacje. I rzeczywiście - tego, co wydarzyło się w hotelowym lobby długo nie zapomną. Doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu, który popsuł cały wyjazd.

Rodzina wyjechała na wakacje. Nie była sama

Matka pojechała ze swoimi dziećmi na wakacje z myślą o spokojnym wypoczynku. Chciała też oczyścić głowę i przestać myśleć o swoim mężu, z którym od jakiegoś czasu żyła w separacji. Mężczyzna oczywiście nie towarzyszył im w wyjeździe - a przynajmniej tak myślała kobieta. Okazało się, że porzucony mąż śledził każdy krok swojej rodziny.

Podążanie za żoną i dziećmi nie tylko było moralnie niewłaściwe - stanowiło także złamanie prawa. Sąd zarządził bowiem dla niego zakaz zbliżania się do rodziny. Nie miał też dobrych zamiarów - gdy tylko zobaczył swoją żonę, od razu ją zaatakował.

Błyskawiczna interwencja menadżera. Hiszpan bohaterem

Mężczyzna pojawił się w hotelu dwa dni po przyjeździe rodziny. W hotelowym lobby zauważył swoją żonę i zaczął jej grozić. Na szczęście agresywne zachowanie nie umknęło personelowi hotelu. Obsługa nie bała się też zareagować. Prawdziwym bohaterem okazał się menadżer hotelu, Max Weinbidner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Recepcjonistka przekazała mi informację, że klient jest agresywny i grozi żonie - relacjonował Max Weinbinder w rozmowie z „Daily Mail”.

Menadżer musiał zareagować - zawiadomił policję i podbiegł do agresora, by powstrzymać go przed zrobieniem krzywdy żonie. Gdy napastnik usłyszał, że na miejsce przybędzie zaraz policja, podjął rozpaczliwą próbę ucieczki - próbował wyrwać się menadżerowi hotelu i zbiec, ale Weinbinder mu na to nie pozwolił i utrzymał aż do przyjazdu służb.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Napastnik został zatrzymany przez policję, która odwiozła go na lotnisko. Mężczyzna wrócił do Wielkiej Brytanii. Nie został aresztowany, ponieważ żona zdecydowała się nie wnosić oskarżenia. 


Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Panna młoda zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Po jej śmierci narzeczony znalazł w jej telefonie jedno zdjęcie
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: Polsat

Następny artykuł