Cała rodzina Staraków zebrała się w jednym miejscu. Nie mamy pokrzepiających informacji

Cała rodzina Staraków zebrała się w jednym miejscu. Nie mamy pokrzepiających informacji Źródło: Instagram/PWSAS

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zebrała się w jednym miejscu, aby skupić się w pełni na poszukiwaniach pasierba właściciela Polpharmy. Nie otrzymali póki co dobrych wieści.

Rodzina Staraków zatrudniła dodatkowe osoby do poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Centrum dowodzenia skomplikowanych i szeroko zakrojonych poszukiwań stała się willa Jerzego Staraka, znajdująca się niedaleko jeziora, na którym zaginął jego pasierb. W willi zebrała się już cała rodzina.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zebrała się w jednym miejscu. Brak dobrych wieści

Niestety, mimo tego, że poszukiwania są prowadzone na ogromną skalę, wciąż brakuje pokrzepiających wieści o zaginionym Piotrze Woźniaku-Staraku. Niepokojąca jest natomiast informacja o znalezieniu w śrubie motorówki ludzkich włosów. Istnieje prawdopodobieństwo, że gdy 39-latek wypadł za burtę, to ta część łodzi mogła go uderzyć.

To jednak nie koniec, złych informacji, jakie dotarły tego dnia do Staraków. Jeden z ochroniarzy 39-latka, po tym, jak zaginął jego pracodawca, miał targnąć się na swoje życie. Podobno nie mógł sobie wybaczyć tego, że odstąpił na chwilę od swojego szefa, chociaż spełnił tym samym jego polecenie.

Rodzina zaginionego zaangażowała się w poszukiwania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Woźniak-Starak zaginął trzy dni temu i w jego poszukiwanie zaangażowano multum służb, w tym żołnierzy, straż pożarną, policje i MOPR. Dodatkowo, rodzina zaangażował się w poszukiwania - nie tylko prowadzą je na własną rękę, ale także wynajęli prywatnych detektywów, którzy badają sprawę zaginięcia 39-latka razem ze służbami.

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Obecnie 27-letnia kobieta, która była na łodzi Piotra Woźniaka-Staraka jest przesłuchiwana przez policję. Wiadomo, że była ona na motorówce w momencie wypadku, ale udało jej się dopłynąć do brzegu. Z początku spekulowano, że to siostra zaginionego, co jednak szybko zdementowano. Pojawiła się także teoria, jakoby miała być to kelnerka z jednej z restauracji Staraków, ale pochodzi ona również z nieoficjalnego źródła. Być może po przesłuchaniu 27-latki, uda się ustalić więcej na temat samego zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Fakt

Następny artykuł