Zdesperowany brat szuka swojej siostry. Udostępnił zdjęcie i błaga wszystkich o pomoc

Zdesperowany brat szuka swojej siostry. Udostępnił zdjęcie i błaga wszystkich o pomoc Źródło: facebook.com Eryk Szerszeń

Rodzina przed laty została rozdzielona. Teraz zdruzgotany brat szuka swojej siostry, błagając wszystkich o pomoc. Zdjęcie obiega media społecznościowe.

Rodzina powinna być razem. Niestety, nie wszyscy mogą cieszyć się z bliskości krewnych, choć bardzo by tego chciał. Internauta Eryk Szerszeń pilne szuka swojej ukochanej siostry, z którą kilka lat temu został rozdzielony. Jego historia jest dramatyczna. Nie posiada o niej żadnych informacji i co gorsza, wciąż nie otrzymuje w tej kwestii żadnego wsparcia. Na szczęście, pomocni okazują się pozostali internauci. 

Zdesperowany brat szuka siostry, to jego jedyna rodzina. Błaga wszystkich o pomoc 

Eryk Szerszeń udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie wraz z młodszą siostrą, 18-letnią dziś Natalką, z którą przebywał niegdyś w jednym domu dziecka. Jak zdradził, ok. roku 2006-2008 dziewczynka trafiła do rodziny adopcyjnej, a on zupełnie stracił z nią kontakt. Nie posiada o niej żadnych informacji, a na pomoc placówki niestety nie może liczyć. 

- Cześć Natalka szukam Cię już jakiś czas...poszłaś do rodziny adopcyjnej w latach około 2006-2008. Nie mam pojęcia co robić żeby do ciebie dotrzeć. Byłaś że mną w domu dziecka w Polkowicach. Czasami myślę o tym czy jeszcze Cie zobaczę i uściskam. Daj znać jeżeli dotrze do ciebie ten post przez kogos jeżeli wgl będą udostępniać. WRZUCAM NASZE ZDJĘCIE. Być może masz jakieś swoje z młodych lat tak byś porównała i mogła mieć pewniaka ze to ja twój brat - napisał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dla Eryka Natalka jest jedyną rodziną. W poruszających słowach opisał, że nie posiada zbyt wielu możliwości na zaostrzenie poszukiwań, bowiem na chociażby wynajęcie detektywa nie ma zwyczajnie pieniędzy. Na szczęście może liczyć na pomoc internautów z całej Polski licznie udostępniających jego post, by dotarł do jak najszerszej grupy odbiorców. Oni również mają nadzieję, że komunikat w końcu trafi do właściwej osoby. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenia pierwszego stopnia dla aż 11 województw. Polacy muszą uważać

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

- Kocham i pamiętam, mimo wszystko! Ma 18 lat, urodzona 14 listopada 2001r. Próbowałem pozyskać info w domu dziecka akta utajnione, Nazwisko możesz mieć już zmienione. Detektyw.. Nie mam na niego pieniędzy. WRZUCAM gdzie się da i nie poddam się! - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Wycieńczona pielęgniarka opublikowała porażające nagranie. Ze łzami w oczach błaga, by nie robić pewnej rzeczy
  4. Co oznacza stan epidemii w Polsce? Rząd wprowadzi mnóstwo dodatkowych ograniczeń
  5. Dzwoni nieznany numer i słyszysz cztery słowa? Natychmiast się rozłącz, grozi ci ogromne niebezpieczeństwo
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News